reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dzięki, dobrze. Niestety lekarz nie pozwolił mi chodzić na szkole rodzenia ale położna już mnie odwiedziła i będzie do mnie przyjeżdżać co tydzień/dwa w miarę możliwości. Tak myślę, że jeszcze szybciej mi zleci do końca maja. Ja to nic nie wiem czy mnie czeka CC czy SN. Powoli kompletuje wyprawkę i to mnie jakoś pozytywnie nastraja :)
To ja miesiąc dluzej musze czekac a już mi sie tak ciagnie...tym bardziej ze bratowa ma termin na 24.04 a ja mysle gdzie tam do mojego...
 
To ja miesiąc dluzej musze czekac a już mi sie tak ciagnie...tym bardziej ze bratowa ma termin na 24.04 a ja mysle gdzie tam do mojego...

Ja mam zaraz rocznicę leżenia - 2 miesiące. Jeszcze dwa kolejne ... Wierzę, że się ciągnie mimo wszystko ale jakoś tak ta ciąża mi szybko mija. Dzisiaj M stwierdził , że on naprawdę nie wie kiedy to zleciało.
Trzymam kciuki @Grabcia123 i zobaczysz, że to zleci.
 
Dzięki, dobrze. Niestety lekarz nie pozwolił mi chodzić na szkole rodzenia ale położna już mnie odwiedziła i będzie do mnie przyjeżdżać co tydzień/dwa w miarę możliwości. Tak myślę, że jeszcze szybciej mi zleci do końca maja. Ja to nic nie wiem czy mnie czeka CC czy SN. Powoli kompletuje wyprawkę i to mnie jakoś pozytywnie nastraja :)
Ja też się lepiej poczułam, jak zajęłam się wyprawką. A dziś właśnie skończyłam - zamówiłam ostatnią paczkę w Gemini. Idzie w niej laktator i parę pierdółek. Chłop odbiera dziś monitor oddechu i to będzie koniec.
Co do leżenia - ja mam za sobą 7 miesięcy w łóżku. Człowiek uczy się doceniać, że ma dwie nogi.
 
@Naysan mi też coraz ciężej. Wiadomo to nie końcówka ale już czuję dyskomfort z rosnącym brzuchem. Ja na końcu też chce właśnie kupić sprzęt. Położna mówiła mi że już mam pieluchy gromadzić.
Co to 3,4 miesiące w porównaniu do lezania ponad pół roku... Ja jestem tak rozleniwiona tym leżeniem , że już czuję jak będę fruwać po porodzie z maleństwem.
 
reklama
Do góry