reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziękuję :) a co u Ciebie? Jak pięknoty sie sprawują?
Trochę przeziębione niestety, poza tym jak na bliźniaki nawet grzeczne, ciężko mi w nocy tylko bo mało śpię i jak już muszę wstać te kilka razy to ledwo żywa jestem i spie z butelką w ręce ale dajemy radę [emoji1787] Dziewczyny 2500 i 3400 takze rosną sobie [emoji4]
 
reklama
A co u dziewczyn z dzidziusiami? Zagladacie tu czasem?
Gratulacje dla Was dziewczyny :)

Bardzo rzadko zaglądam na forum. Moja Zuza jest super. Chociaz w ogole do mnie nie podobna :p jest dluga i chuda. Karmimy się juz tylko piersia. Wyjatkiem jest noc gdzie maz wstaje i karmi ja moim odciągniętym ale mysle zeby juz zrezygnować z tego rozwiązania. Noc mam super bo Zuza idzie spać kolo 22 później wstaje o 2 i 6, wiec mega.

Żałuję jednego, ze ten czas tak szybko mija, to śmieszne ale ona każdego dnia jest inna coraz wieksza.

Po porodzie serio zapomina się o tym całym cierpieniu zwiazanym z ciążą. Z pewnością będę starała się o drugie może nie dziś... Nie jutro ale za pare lat. Dzieci sa za je bi ste!
 
Do góry