reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
My z Szymusiem od soboty jestesmy w szpitalu, miał katarek, kaszel, chrypke. Niby nic groznego, wolałam szybko zareagowac, bo to niemiwlak. Wczoraj na prześwietleniu wyszly zmiany w pluckach. Dostal antybiotyk.
 
My z Szymusiem od soboty jestesmy w szpitalu, miał katarek, kaszel, chrypke. Niby nic groznego, wolałam szybko zareagowac, bo to niemiwlak. Wczoraj na prześwietleniu wyszly zmiany w pluckach. Dostal antybiotyk.
Dużo zdrowia dla maluszka. Ja z moim Szymkiem też byłam w szpitalu jak miał około miesiąca. Zaczęło się tak jak u Was. Potem przeszło w zapalenie płuc i oskrzeli... lezelismy 13 dni. Było mi bardzo ciężko bo młody nie zareagował na pierwszy antybiotyk i dopiero po drugim przeszło. Musiałam go oklepywac w pozycji głowa w dół żeby szybciej kaszel zszedł. No i ciągłe pilnowanie bo miał duszności na które dostawał kroplowy. A był tak malutki!
Oby Twojemu Szymonowi szybciej się poprawiło i lżej to przechodził.
 
Dziewczyny a ja chyba dostanę okres. Masakra. Mam drugi dzien krew na wkladce i pare razy czulam brzuch przy karmieniu. Dodam ze minęło 7.5 tyg od cc i karmie dalej na zadanie. Z corka okres dostalam po 6 mscach.

Patryk zdrowy nawet jak córka byla chora to udalo mu sie nie zarazić.

Kleo zdrowka dla Szymka.
 
reklama
Dużo zdrowia dla maluszka. Ja z moim Szymkiem też byłam w szpitalu jak miał około miesiąca. Zaczęło się tak jak u Was. Potem przeszło w zapalenie płuc i oskrzeli... lezelismy 13 dni. Było mi bardzo ciężko bo młody nie zareagował na pierwszy antybiotyk i dopiero po drugim przeszło. Musiałam go oklepywac w pozycji głowa w dół żeby szybciej kaszel zszedł. No i ciągłe pilnowanie bo miał duszności na które dostawał kroplowy. A był tak malutki!
Oby Twojemu Szymonowi szybciej się poprawiło i lżej to przechodził.
Podali mu agumentin i robimy inhalacje mam nadzieje, ze podziala. Teraz ma brzydki kaszel. Musi to szybko minac.
 
Do góry