reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny,gratuluje dzidziusiów:) trzymam kciuki za szybkie porody:) mało zaglądam,bo małego boli brzuszek i bardzo mało śpi i tylko płacze.I tu pytanie do mamuś.Co mogę mu dać?Ma 19 dni.Biogaia mam wrażenie,że nasila ból brzucha.W ogóle ciężko mi dojść do siebie po cesarce.W ranie zrobiło mi się jakieś zgrubienie i muszę brać antybiotyk i zastrzyki w brzuch.Nie przespane noce też nie pomagają.W nocy kręciło mi się w głowie.Ehh.
Może espumisan? Masaż brzucha i układanie na brzuszku.
 
Może espumisan? Masaż brzucha i układanie na brzuszku.
Właśnie myślałam o espumisanie tylko nie jestem pewna czy mogę mu już dać.Masażu nie da sobie zrobić,bo strasznie płacze a na brzuszku to bardzo często leży na mnie.W ogóle to chyba ma jakiś uraz po szpitalu do zmiany pieluchy,bo tak płacze jakby go ze skóry obdzierali.Ale to strasznie.Jak widziałam jak te pielęgniarki się obchodzą z tymi noworodkami to normalnie szok.Koleżanki córka dostawała szału jak przychodziło do kąpieli.Ja się cieszę że mieszkam w domu,bo w bloku na bank bym miała wizyty sąsiadów.
 
Dziewczyny,gratuluje dzidziusiów:) trzymam kciuki za szybkie porody:) mało zaglądam,bo małego boli brzuszek i bardzo mało śpi i tylko płacze.I tu pytanie do mamuś.Co mogę mu dać?Ma 19 dni.Biogaia mam wrażenie,że nasila ból brzucha.W ogóle ciężko mi dojść do siebie po cesarce.W ranie zrobiło mi się jakieś zgrubienie i muszę brać antybiotyk i zastrzyki w brzuch.Nie przespane noce też nie pomagają.W nocy kręciło mi się w głowie.Ehh.
Mój Szymuś czasami jak widze, ze ma problemy z brzuszkiem to mam takie niemieckie kropelki sab simplex. Po paru minutach mu przechodziło.
 
Dziewczyny,gratuluje dzidziusiów:) trzymam kciuki za szybkie porody:) mało zaglądam,bo małego boli brzuszek i bardzo mało śpi i tylko płacze.I tu pytanie do mamuś.Co mogę mu dać?Ma 19 dni.Biogaia mam wrażenie,że nasila ból brzucha.W ogóle ciężko mi dojść do siebie po cesarce.W ranie zrobiło mi się jakieś zgrubienie i muszę brać antybiotyk i zastrzyki w brzuch.Nie przespane noce też nie pomagają.W nocy kręciło mi się w głowie.Ehh.
Ja podałam Delicol i przykładam taki termofor z pestek wiśni. U nas też takie objawy: po jedzeniu, zwłaszcza wieczorem, córeczka pręży się, robi się purpurowa i głośno krzyczy. Trwa to chwilę, potem powtórka. Wygląda mi to na ból brzuszka.
Jeśli chodzi o dochodzenie do siebie to pocieszę Cię, że teraz dopiero (5tygodni) czuję się ok. Było tak beznadziejnie, że zwijałam się z bólu jelit i nie wierzyłam, że będzie lepiej a jednak jest.
 
Ja podałam Delicol i przykładam taki termofor z pestek wiśni. U nas też takie objawy: po jedzeniu, zwłaszcza wieczorem, córeczka pręży się, robi się purpurowa i głośno krzyczy. Trwa to chwilę, potem powtórka. Wygląda mi to na ból brzuszka.
Jeśli chodzi o dochodzenie do siebie to pocieszę Cię, że teraz dopiero (5tygodni) czuję się ok. Było tak beznadziejnie, że zwijałam się z bólu jelit i nie wierzyłam, że będzie lepiej a jednak jest.
O właśnie,z jelitami też mam problem.Przed cesarką nie zrobili mi lewatywy a załatwić też się nie zdążyłam i po cc miałam problem ze wzdętym brzuchem.Jakiś lek mi dawali na to.Wyszedł mi mega bolesny hemoroid,że musiałam ketonal brać,bo nie byłam w stanie przekręcić się na łóżku.Co zjem to mnie żołądek boli.Masakra.Prawie 8 lat wcześniej jakoś szybciej doszłam do siebie po cc.U nas właśnie takie same objawy jak napisałaś tylko,że od 6 rano czasem 5 i dopiero ok.13 udaje się Olkowi zasnąć a tak jest płacz i prężenie.
 
O właśnie,z jelitami też mam problem.Przed cesarką nie zrobili mi lewatywy a załatwić też się nie zdążyłam i po cc miałam problem ze wzdętym brzuchem.Jakiś lek mi dawali na to.Wyszedł mi mega bolesny hemoroid,że musiałam ketonal brać,bo nie byłam w stanie przekręcić się na łóżku.Co zjem to mnie żołądek boli.Masakra.Prawie 8 lat wcześniej jakoś szybciej doszłam do siebie po cc.U nas właśnie takie same objawy jak napisałaś tylko,że od 6 rano czasem 5 i dopiero ok.13 udaje się Olkowi zasnąć a tak jest płacz i prężenie.
Ja zrzucam winę na wiek i na totalny brak ruchu przez 4 mce. Pomagał mi espumisan w największejj dawce+ no spa+probiotyk. Jak spacerowałam i jadłam tylko lekkie posiłki też było lepiej. Z czasem będzie dobrze zobaczysz:)
 
reklama
Dziewczyny mowilam ze dla mnie to byla najgorsza z 3 cesarek. WcZeśniej tak zle sie nie czułam. Co do bolu brzuszka dla Maluszkow to najlepszy sab simplex i masaz brzucha. Moj na szczescie nie ma kolek. Pierdzi jak najety. A pod wieczor Patryk tez bardzo placze tak ol 19stej i uspokoi go tylko cyc ale to raczej juz z calpdnoqoego zmęczenia. I bardzo lubi sie kapac uspokaja sie w wodzie.
 
Do góry