reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja zrzucam winę na wiek i na totalny brak ruchu przez 4 mce. Pomagał mi espumisan w największejj dawce+ no spa+probiotyk. Jak spacerowałam i jadłam tylko lekkie posiłki też było lepiej. Z czasem będzie dobrze zobaczysz:)
U mnie też dużo wiek robi.Z tego co pamiętam też masz 38 lat?No i 20 tygodni leżenia.U mnie spa nie wchodzi w grę ale wybieram się do fryzjera pofarbować włosy,bo pojawiły się siwe chyba z tego całego stresu.Więc trochę się odstresuję:)Ale zauważyłam,że mam więcej cierpliwości.Córka też płakała ale Olek ją chyba biję na głowę.A to był właściwie jedyny powód tego,że dopiero po 8 latach zdecydowałam się na drugie dziecko,właśnie ten płacz córki.Los ze mnie zadrwił,bo myślałam,że drugie będzie spokojniejsze.No ale dał mi więcej cierpliwości.Dałam małemu 2 kropelki espumisanu i pierwszy raz od nie wiem kiedy zasnął spokojnie po jedzeniu:)
 
reklama
U mnie też dużo wiek robi.Z tego co pamiętam też masz 38 lat?No i 20 tygodni leżenia.U mnie spa nie wchodzi w grę ale wybieram się do fryzjera pofarbować włosy,bo pojawiły się siwe chyba z tego całego stresu.Więc trochę się odstresuję:)Ale zauważyłam,że mam więcej cierpliwości.Córka też płakała ale Olek ją chyba biję na głowę.A to był właściwie jedyny powód tego,że dopiero po 8 latach zdecydowałam się na drugie dziecko,właśnie ten płacz córki.Los ze mnie zadrwił,bo myślałam,że drugie będzie spokojniejsze.No ale dał mi więcej cierpliwości.Dałam małemu 2 kropelki espumisanu i pierwszy raz od nie wiem kiedy zasnął spokojnie po jedzeniu:)

Serce rośnie jak sie czyta o powodzeniu!!! Zazdroszczę wizyty u fryzjera :) ja wygladam jak strach na wróble ;)
 
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu obserwuję tą dyskusję. Postanowiłam się podzielić swoją historią.


W 25 tc lekarz stwierdził niewydolność ciśnieniowa szyjki. W 25 tc miala 17 mm oraz efekt lejka .Szpital , sterydy, posiew i pessar.

Tak przelezalam do dziś. Dzis mija 36+5 tc. Na ostatnim badaniu tydzień temu szyjka miała 7 mm i lejek sie powiększył. Lekarz stwierdzil ze pesaar ściganie w dniu cc. Za 12 dni mam planowaną cesarkę.

Czy ktoś byl w podobnej sytuacji ? Zastanawiam sie czy mam szansę dotrwać do planowanego cięcia, boję sie aby poród nie zaczął sie wcześniej.
 
Ja tez strasze ludzi. Az zle sie czuje. Siostra obciela mi wlosy bo sie wykruszuly od leżenia i nie moglam nawet rozczesac przez te rozjasnianie sombre. A mama dzisiaj zafarbowala mi na ciemny braz bo juz dosc mialam tych żółtych koncowek a do fryzjera nie mam jsk sie wybrać. Moze uda mi się na brwi wyrwac. Oj strasze az wstyd. Jeszcze chwila oby do tego 4 msc wytrzymac.
 
U mnie też dużo wiek robi.Z tego co pamiętam też masz 38 lat?No i 20 tygodni leżenia.U mnie spa nie wchodzi w grę ale wybieram się do fryzjera pofarbować włosy,bo pojawiły się siwe chyba z tego całego stresu.Więc trochę się odstresuję:)Ale zauważyłam,że mam więcej cierpliwości.Córka też płakała ale Olek ją chyba biję na głowę.A to był właściwie jedyny powód tego,że dopiero po 8 latach zdecydowałam się na drugie dziecko,właśnie ten płacz córki.Los ze mnie zadrwił,bo myślałam,że drugie będzie spokojniejsze.No ale dał mi więcej cierpliwości.Dałam małemu 2 kropelki espumisanu i pierwszy raz od nie wiem kiedy zasnął spokojnie po jedzeniu:)
Jakie spa:) napisałam no-spa:) Ale do fryzjera też idę;)
 
Ja tez strasze ludzi. Az zle sie czuje. Siostra obciela mi wlosy bo sie wykruszuly od leżenia i nie moglam nawet rozczesac przez te rozjasnianie sombre. A mama dzisiaj zafarbowala mi na ciemny braz bo juz dosc mialam tych żółtych koncowek a do fryzjera nie mam jsk sie wybrać. Moze uda mi się na brwi wyrwac. Oj strasze az wstyd. Jeszcze chwila oby do tego 4 msc wytrzymac.

Tez.mam w jednym miejscu tak od lezenia wykruszone i nie moge rozczesac.. i tez mam końcówki rozjaśniane i to dla mnie plus bo.przynajmniej odrostow nie widac ;) brwi tez mam zarosniete...
 
reklama
Ja tez strasze ludzi. Az zle sie czuje. Siostra obciela mi wlosy bo sie wykruszuly od leżenia i nie moglam nawet rozczesac przez te rozjasnianie sombre. A mama dzisiaj zafarbowala mi na ciemny braz bo juz dosc mialam tych żółtych koncowek a do fryzjera nie mam jsk sie wybrać. Moze uda mi się na brwi wyrwac. Oj strasze az wstyd. Jeszcze chwila oby do tego 4 msc wytrzymac.

Na brwi to sie urwij , chwila moment. Ja to tylko o regulacji marze..Najgorzej fryzjer bo to długo.
 
Do góry