reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja nie bylam u fryzjera od roku, teraz musialam obciac wlosy bo byly zniszczone i na dodatek maly mnie ciągnął, teraz mam boba;-)
 
Kleo czyli widze ze kazda ma problem z wlosami. Ja oststni raz bylam w czerwcu u fryzjera. Ale na razie to czasowo jest niemozliwe do ogarniecia. Sam dojazd to 20 min. W czerwcu organizujemy chrzciny wiec na pewno sie wybiore
 
Śmiesznie, że piszecie o spa, bo ja właśnie skończyłam. Manicure, pedicure, pillingi, brwi, maseczka. I czuję się, jakbym cały dzień pracowała w polu. Sama żre espumisan, bo przed cc chyba z nerwów mam jakieś problemy z brzuchem. Jutro o 7:00 stawiam się w szpitalu, pierwszy dzień - tylko badania. Trzymajcie kciuki. Dobrej nocy!
 
Śmiesznie, że piszecie o spa, bo ja właśnie skończyłam. Manicure, pedicure, pillingi, brwi, maseczka. I czuję się, jakbym cały dzień pracowała w polu. Sama żre espumisan, bo przed cc chyba z nerwów mam jakieś problemy z brzuchem. Jutro o 7:00 stawiam się w szpitalu, pierwszy dzień - tylko badania. Trzymajcie kciuki. Dobrej nocy!
Trzymam kciuki! Będzie dobrze ;)
 
Śmiesznie, że piszecie o spa, bo ja właśnie skończyłam. Manicure, pedicure, pillingi, brwi, maseczka. I czuję się, jakbym cały dzień pracowała w polu. Sama żre espumisan, bo przed cc chyba z nerwów mam jakieś problemy z brzuchem. Jutro o 7:00 stawiam się w szpitalu, pierwszy dzień - tylko badania. Trzymajcie kciuki. Dobrej nocy!
trzymam kciuki kochana:)
 
Śmiesznie, że piszecie o spa, bo ja właśnie skończyłam. Manicure, pedicure, pillingi, brwi, maseczka. I czuję się, jakbym cały dzień pracowała w polu. Sama żre espumisan, bo przed cc chyba z nerwów mam jakieś problemy z brzuchem. Jutro o 7:00 stawiam się w szpitalu, pierwszy dzień - tylko badania. Trzymajcie kciuki. Dobrej nocy!
To już? Ale ten czas leci. Trzymam kciuki:)
 
reklama
Do góry