reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem po kontroli (36+4). Szyjka się skróciła do 1.6cm, ale nic się nie rozwiera, mały waży 2820g. Mam już całkiem odstawić luteine, a dawkę magnezu zmniejszyć do 3x1 i brac do końca 38tc. Także jak dla mnie to super wieści. Wygląda na to, że mogę jeszcze trochę wytrzymać :-)
 
Właśnie się przeterminowałam [emoji37]
No cos Ty ? Myślałam ze Ty juz po porodzie :) ja poszłam jak mnie skierowali na oddzial i czekajac w poczekalni od 8.30 dostałam skurczy i o 14 juz bylam na porodowce i musieli mi przebić wody przy 9cm rozwarcia bo nie chciały same :D a tak chciałam poczuc te słynne "chlust!" gdzies w najmniej oczekiwanym momencie :D.. Kurczę a ile już po terminie jestes? Ja byłam 5dni a dzien wcześniej odszedl mi czop i dostałam plamienia.
 
Na dziś miałam termin. Mam skurcze po kilka godzin, plamienia, boli mnie okrutnie i nic.. jutro idę do gina niech do mnie zajrzy i będę naciskać na indukcję bo mam już dość
Mi wody same też nigdy nie odeszły
 
reklama
Na dziś miałam termin. Mam skurcze po kilka godzin, plamienia, boli mnie okrutnie i nic.. jutro idę do gina niech do mnie zajrzy i będę naciskać na indukcję bo mam już dość
Mi wody same też nigdy nie odeszły
Kurcze zakładają pessary żeby się wcześnie nie ur a tu się przenosi :p. Ja bylam zła z jednej str bo sie tez meczylam a tu nic nie dygnelo nawet. W dniu przyjęcia miałam rozwarcie na 2 palce dopiero... Dzien wcześniej na opuszek :D rozumiem Cie doskonale :p może tez sie zacznie jak będziesz w gabinecie np :D
 
Do góry