reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Wspinka i @Oczekujaca123 dziękuję za odpowiedź. Moja pierwsza ciąża była bez komplikacji w drugiej jak grom z jasnego nieba te skracanie nastąpiło. Lekarka powiedziała że pessar zapobiegawczo można wcześniej założyć i polegiwać ,choć przy dwójce dzieci odpoczynek ....ehhh. To chyba dlatego lekarka nie dała mi złudzeń bo mogłoby być podobnie.....
 
reklama
Hej hej ale tu cicho ostatnio my dziś po wizycie i maluszek baaardzo nisko lekarz mówi że przy badaniu na fotelu czuć główkę niziutko ivszyjka miękka. Nniestety w moczu wyszło białko i w przyszłym tygodniu mam powtórzyć badania i codziennie mierzyć cisnienie żeby obserwować czy zatrucie ciążowe się nie rozwija. Jutro wizyta u endokrynologa a od poniedziałku mąż mi zapowiedział że sama już nigdzie nie jeżdżę bo on się będzie bał zebym nie urodziła gdzieś na parkingu czy w sklepie;)
 
Hej hej ale tu cicho ostatnio my dziś po wizycie i maluszek baaardzo nisko lekarz mówi że przy badaniu na fotelu czuć główkę niziutko ivszyjka miękka. Nniestety w moczu wyszło białko i w przyszłym tygodniu mam powtórzyć badania i codziennie mierzyć cisnienie żeby obserwować czy zatrucie ciążowe się nie rozwija. Jutro wizyta u endokrynologa a od poniedziałku mąż mi zapowiedział że sama już nigdzie nie jeżdżę bo on się będzie bał zebym nie urodziła gdzieś na parkingu czy w sklepie;)
A który u Ciebie tydzień ? ja mam ostatnią wizytę 18.09 ale nie kazał już robić moczu , ostatnio bardzo ładny był
 
Ja mam 38 , też myślałam że nie doczekam ,a tu ani widu ani słychu porodu ha ha
Ja wczoraj myslałam że urodze a moja starsza córa miała ze mnie taki ubaw musiałam się wspiąć na 3 piętro bo wczoraj miała pierwszy angielski dodatkowy w tym roku i musiałam wszystko obgadać z panią i się rozliczyć za pierwszy miesiąc chyba 15 minut się wdrapywałam na te schody a kazdy krok to taki ból spojenia że myslałam że zejdę
 
reklama
Do góry