reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A ja 40 tc , przyjechałam na ktg ,i zostałam na obserwacji ,i po co mi to było? ;) żadnych oznak porodu, z dzieckiem ok , i zamiast leżeć w domu to w szpitalu masakra dla mnie to jest
 
Ale cisza. Proszę o meldunek;) kto jeszcze człapie w pełnym składzie? Ja spędzam czas na sprzątaniu i nudzeniu się. Chyba zrobię sweter na szydełku jak tak dalej pójdzie :O

U mnie tylko twardnienia coraz częściej, ale nie przejmuje się już tym, mam nadzieje, ze teraz to już dobry znak ;) jutro 37+0, na ostatniej wizycie wszystko ok, przepływy i afi sprawdzone, zero rozwarcia, doktorek kazał wpaść jeszcze w 38tc. Czekam na wynik gbs. Zastanawiam się nad ktg, ale w sumie czuje małą codzienne, przepływy są ok także chyba na razie sobie daruję.
 
A bo mój gin kazał w terminie przyjechać , i żeby mi wywołali bo mu się łożysko nie podoba ,więc jutro i tak dałby mi skierowanie do szpitala ,i mam nadzieję że skoro tu jestem to urodzę he he
Tak jak ja. Młody sie przestraszył wywoływania i wyszedł;) trzymam zatem kciuki!
 
Jak teraz Zuza miala katar (ale taki wiecie jak u starego faceta) to byly to dla mnie najtrudniejsze dni macierzyństwa jak do tej pory. Praktycznie zero snu jej i mojego. Ciągła inhalacja, odciąganie i na brzuszek. Lepiej by było gdyby mogla pokazac palcem co ja boli i mogla wysnarkac kicholka.
 
Ja się do psychiatryka nadaję nigdzie wiecej bóle są i nic z nich nie wynika ze starym się pogryzlam tak że juz 2 dzień się nie odzywamy a u nas to dobrze nie wróży bo to 2 raz od 11 lat jak się do siebie naie odzywamy i za pierwszym dobrze się to nie skończyło bo o rozwód się otarlo no ale cóż okazalo się że pepowina jest jak gumka od majtek i mamusia wazniejsza niż wszystko inne (jego mlodsza siosta się wyprowadzila tydzien temu wiec mamunia potrzebuje dzidziunia do nianczenia) yhhh mam dość tej ciąży chcę już urodzić i zacząć normalnie żyć a teściowa to chyba rozniose jak mi się znowu zacznie wtrącać. Sorki dziewczyny musialam się wygadac bo wszystko jest na mojej głowie nawet palenie w piecu bo jemu oczywiscie jest cieplo i on się może w zimnej wodzie umyc a to że dzieci są no to juz moja sprawa psychika mi kleka i jeszcze do tego przeziebiona jestem yhhhh...
 
Ja się do psychiatryka nadaję nigdzie wiecej bóle są i nic z nich nie wynika ze starym się pogryzlam tak że juz 2 dzień się nie odzywamy a u nas to dobrze nie wróży bo to 2 raz od 11 lat jak się do siebie naie odzywamy i za pierwszym dobrze się to nie skończyło bo o rozwód się otarlo no ale cóż okazalo się że pepowina jest jak gumka od majtek i mamusia wazniejsza niż wszystko inne (jego mlodsza siosta się wyprowadzila tydzien temu wiec mamunia potrzebuje dzidziunia do nianczenia) yhhh mam dość tej ciąży chcę już urodzić i zacząć normalnie żyć a teściowa to chyba rozniose jak mi się znowu zacznie wtrącać. Sorki dziewczyny musialam się wygadac bo wszystko jest na mojej głowie nawet palenie w piecu bo jemu oczywiscie jest cieplo i on się może w zimnej wodzie umyc a to że dzieci są no to juz moja sprawa psychika mi kleka i jeszcze do tego przeziebiona jestem yhhhh...

Haha ja też się ze starym pokłóciłam i dwa dni nie odzywałam [emoji23] ale już zakopaliśmy topór wojenny ;) Nie wiem mi się wydaje ze hormony już na maksa buzują, jestem na maksa rozdrażniona i jakoś nie czuje się sobą. Już bym jednak chciała odzyskać dawną siebie ;) byle do porodu!
 
reklama
Jak się macie dziewczyny?
Czy ktoraś z Was boryka się z jakimiś niedogodnościami w związku z leżeniem w ciąży ? Ja mam rozejscie kresy ... chodzę na fizjoterapie ale nadal po 4 msc od porodu czuje dyskomfort w okolicach pępka. Masakra...
 
Do góry