reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wiadomo:)) ja się tylko. Boję w razie zerowej akcji, powrót do domu.. Gdzie ja mam ponad 60 km do szpitala w razie nagłej Akcji jak mąż w pracy.... Przeraża to:)
 
Myszka a może Cię zostawia? Chociaż też różne są procedury. Mnie po zdjęciu wypuścili i za 5 dni urodziłam nagle z PPROM. A koleżanki nie chciał wypuścić w 37tc aż urodziła.

Akacjova Tobie tyle co mi zostało?
 
Właśnie to jest to, że co kobitka to ordynatorzy inne decyzje:) zobaczyny... Mam mało wód nadal. Bo ok 10, i nadciśnienie się zrobiło więc cholera wie czy wyrzuca czy zostawia:))
 
Ja leżałam w szpitalu, aż do porodu. Śmiali się że przenoszę po końskich dawkach leku a tu wystarczyło że odstawili rano w 36tc i bach popołudniu poród 🤣
 
Hej. Dotrwalam do końca ,Leki odstawiłam w 36 tygodniu.Finalnie urodziłam 40+2 ,zastanawiano się czy nie będzie wywoływane za kilka dni. Poród express. O 9 dostałam nieregularnych skurczy. O 12.30 podjechaliśmy na IP sprawdzić czy to już i okazało się że już jest prawie pełne rozwarcie. O 14 było po wszystkim :) 3830 gram i 52 dl. 10 pkt :D
 
reklama
Hej. Dotrwalam do końca ,Leki odstawiłam w 36 tygodniu.Finalnie urodziłam 40+2 ,zastanawiano się czy nie będzie wywoływane za kilka dni. Poród express. O 9 dostałam nieregularnych skurczy. O 12.30 podjechaliśmy na IP sprawdzić czy to już i okazało się że już jest prawie pełne rozwarcie. O 14 było po wszystkim :) 3830 gram i 52 dl. 10 pkt :D
Gratulacje. Poród wynagrodził wszelkie niedogodności 😊
 
Do góry