reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ojej widzę ze tylko ja kompletnie nic nie mam. Nawet koszuli do szpitala. Bo jak była ostatnio w szpitalu to chodziłam w legginsach dresach . Musze się zabrać za to... tylko mam strachu ze jak zacznę kupować to wtedy zacznie się poród! !! A macie sprawdzone strony z allegro z dobrymi jakościowo rzeczami? Na pewno cześć rzeczy kupie z apteki gemini i trochę ze strony bobaskowo. Może w przyszłym tygodniu się tym zajmę choc jakoś nie ciesze się tym zbytnio !! Z pierwszą córka to latałam po sklepach kupowałam ubranka aż za dużo. A teraz przez internet i nawet nie wiem co przyjdzie. Największy problem mam z biustonosze do karmienia. Nie wiem jaki rozmiar i czy wogóle na te moje piłeczki coś będzie. Przed ciążą miałam małe piersi i tylko trochę urosły niestety i nie wiem co to za rozmiar nawet ! He he
Ja korzystałam na allegro z Hubiworld, Świat Dziecka , mają duży asortyment i dobre ceny. No i oczywiście Gemini. Ale zrobiłam reklamę :d
 
Ojej widzę ze tylko ja kompletnie nic nie mam. Nawet koszuli do szpitala. Bo jak była ostatnio w szpitalu to chodziłam w legginsach dresach . Musze się zabrać za to... tylko mam strachu ze jak zacznę kupować to wtedy zacznie się poród! !! A macie sprawdzone strony z allegro z dobrymi jakościowo rzeczami? Na pewno cześć rzeczy kupie z apteki gemini i trochę ze strony bobaskowo. Może w przyszłym tygodniu się tym zajmę choc jakoś nie ciesze się tym zbytnio !! Z pierwszą córka to latałam po sklepach kupowałam ubranka aż za dużo. A teraz przez internet i nawet nie wiem co przyjdzie. Największy problem mam z biustonosze do karmienia. Nie wiem jaki rozmiar i czy wogóle na te moje piłeczki coś będzie. Przed ciążą miałam małe piersi i tylko trochę urosły niestety i nie wiem co to za rozmiar nawet ! He he
Koszule do porodu polecam z dolce sonno. Idealne: wygodne, tanie, porządne. Mam z poprzedniej ciąży i jeszcze dokupiłam:) Biustonosz do karmienia na początku fajny jest sportowy, piersi bolą i żyją własnym życiem(położna mnie ochrzaniła że wydziwiam z takim do karmienia jak trzeba było kupić sportowy z pepco...). Jak już rozmiar się ustabilizuje to dla mnie mistrzowskie są alles mama i unikat. Zamawiałam przez internet na podstawie tabelki rozmiarów)
 
Dziewczyny powiało optymizmem💞🙏
I tak ma być, od razu lepiej leżeć w takim klimacie ❤️😜

Ja koszule mam z firmy Axima, są bardzo tanie i wygodne, i z tego co widzę mają tam tanie biustonosze do karmienia, zaraz sobie zamówię 😜😉 Bo cyc urósł mi już prawie o 3 rozmiary 🤪 A tu jeszcze cały III trymestr przede mną, aż się boję na jakim rozmiarze skończę 😂😂😂
 
A ja nawet w ciaży mam małe.. ah ale to akurat najmniejszy problem.cHyba juz nie urosną do konca ciąży. A jakie macie wózki?musze kupić przez internet i nie mam możliwości sprawdzenia jak jeździ i jak wygląda w rzeczywistości. Kolezanka mi powiedziała ze kupiła wózek 3w1 ale nie znam firmy za 1200 zl. Jak przeglądałam internet to takiego taniego nie widziałam .
 
W poprzedniej ciąży miałam wszystko kupić w 30tygodniu i...szyjka się zbuntowała. Prosto od lekarza pojechaliśmy do hurtowni dziecięcej i wszystko poza ubrankami kupiliśmy na raz żebym mogła spokojnie leżeć. Wyleżałam prawie do terminu, przyjemności z zakupów nie było wcale...
W tej ciąży mam dużo po córce i jedynie wózek wymieniłam na inny. Jak szyjka zaczęła się skracać to byłam już w połowie dokupywania rzeczy(i tak wszystko paczkami przez internet). Ubranka dla chłopca dostałam od przyjaciółki i trochę zamówiłam w smyku, apteka Gemini zaliczona, na allegro hurtownia dziecięca obrabowana. Był tydzień kiedy mąż codziennie odbierał 2paczki z paczkomatu 😂
Zostało mi dokupić kilka ubranek w rozmiarze 50 bo 54 to jednak będzie za duże jak porównuję z pierwszymi ubrankami Małgosi... nie tworzę dużych dzieci ;)
Torbę(torebkę;) ) awaryjną do szpitala mam gotową, torba do porodu jeszcze mam nadzieję poczeka...
Pranie dopiero jak przyjdą ostatnie obranka i kocyk, mąż jeszcze nie kupił proszku.
Tym razem będę lepiej przygotowana. Mam to pod kontrolą 💪
Miałam podobnie po przejściach w pierwszej ciąży, po przejściu na L4 zaczęłam wszystko szykować dla małej. Pod koniec ciąży miałam wszystko poprane, poskładane gotowe dla dziecka. Pierwsza rzeczą jaką skompletowałam była torba do szpitala, bo ostatnio rzeczy leżały w jednym miejscu w szafie i mąż na szybkiego wkładał je do torby.
Podobnie większość rzeczy miałam po pierwszym dziecku i co chwila mąż odbierał paczki z kolejnymi potrzebnymi rzeczami 😊
Uważam, że lepiej wszystko mieć gotowe wcześniej, bo koniec niespodziewanie szybko może nadejść. A tak człowiek jest spokojny, że wszystko ma i w popłoch nie musi załatwiać.
 
A ja nawet w ciaży mam małe.. ah ale to akurat najmniejszy problem.cHyba juz nie urosną do konca ciąży. A jakie macie wózki?musze kupić przez internet i nie mam możliwości sprawdzenia jak jeździ i jak wygląda w rzeczywistości. Kolezanka mi powiedziała ze kupiła wózek 3w1 ale nie znam firmy za 1200 zl. Jak przeglądałam internet to takiego taniego nie widziałam .
Mam 2w1 od polskiego producenta po pierwszym dziecku. Wg mnie 3w1 to bez sensu zakup bo fotelik to skorupa nie zapewniający bezpieczeństwa więc albo 3w1 z dodatkowym dobrym fotelikiem a nie często tym z zestawu lub opcja 2w1 i dobry fotelik gdy don służy wyłącznie do auta i nie planujesz na codzień wozić w nim dziecka
 
reklama
A ja nawet w ciaży mam małe.. ah ale to akurat najmniejszy problem.cHyba juz nie urosną do konca ciąży. A jakie macie wózki?musze kupić przez internet i nie mam możliwości sprawdzenia jak jeździ i jak wygląda w rzeczywistości. Kolezanka mi powiedziała ze kupiła wózek 3w1 ale nie znam firmy za 1200 zl. Jak przeglądałam internet to takiego taniego nie widziałam .
Nie kupuj 3w1, te foteliki samochodowe nie mają żadnych testów 😣 w tej samej cenie co noname z 3w1 można mieć joie z testami zderzeniowymi. Dałam się tak wrobić w poprzedniej ciąży(przypominam- wyprawkę kompletowałam w niecałą godzinę). Teraz nawet w 2w1 bym się nie dała wrobić, szczególnie tych polskich firm które mają tylko rok gwarancji(anex tako bebetto bass...zasadniczo wszystkie:/). Sprzedałam naszą kolubrynę i kupiłam używanego valco snapa + gondolę do niego
 
Do góry