reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A kupujecie rożki? R odze w maju wiec nie wiem czy nie będzie za gorąco na ten rozek. Myślę o kupnie kokona ale nie wiem czy to praktyczne jest.
 
reklama
A kupujecie rożki? R odze w maju wiec nie wiem czy nie będzie za gorąco na ten rozek. Myślę o kupnie kokona ale nie wiem czy to praktyczne jest.
Ja będę miała rożek, też rodzę w maju, ale tylko dla tego, że dodają go do kompletu pościeli do łóżeczka, które zamierzam zamówić w marcu. Tak to bym nie kupiła, chyba wystarczy kocykiem małego owinąć 😜
 
Ostatnia edycja:
Ja kupowałam wózek 4 lata temu, dopiero kilka dni po urodzeniu córki w smyku, firmy amelis pro 2w 1 z promocji, chyba 1500 zł kosztował. Fotelik oczywiście oddzielnie, bo te w zestawach to nie foteliki ale nosidełka niestety... Ogólnie byłam zadowolona a jeździłam po róznym terenie. Jedyne zastrzeżenia miałam do. Siedziska spacerówki, ogólnie słabo wyprofilowana, miałam wrażenie że dziecko w niej jakoś dziwnie siedzi, ale córka drobna była i dopiero jak skończyła 2 lata to ta spacerówka dobra na nią była.
 
A kupujecie rożki? R odze w maju wiec nie wiem czy nie będzie za gorąco na ten rozek. Myślę o kupnie kokona ale nie wiem czy to praktyczne jest.
Mam po pierwszym i teraz używam w domu zamiast kolderki. Mała śpi w nim i bezpieczniej jest gdy starszy brat ja trzyma na rękach.
Wg mnie kokon to zbędny wydatek. Mam poduszkę typu C z której korzystałam śpiąc w ciąży, teraz przydaje się przy karmieniu. Wg mnie to lepsza opcja niż kokon w którym dziecko tylko leży. Z poduszki mogę zrobić ewentualny kokon.
Mam w domu otula z i to fajna opcja, gdy dziecko jest za bardzo pobudzone by zasnąć lub wybudza się z nadmiaru bodźców. Ściśle ofiniete czuje się bezpiecznie jak w brzuszku.
 
Dziewczyny przeraża mnie ta wyprawka . Znalazłam w internecie co mniej więcej trzeba mieć ale i tak czuję się zielona w tym temacie choć już mam przecież jedno dziecko :) ale to byłoby lat temu i tak jakbym teraz zaczynała od nowa !! Ale dam radę. Żeby tylko takie były problemy :) a butelki do karmienia jakiej firmy kupujecie. Ja przy pierwszej miałam dr Brown niby antykolkowe ale i tak miała kolki hehe. Oby ten synuś był grzeczny :) nie umiem sobie wyobrazić jak to jet mieć grzeczne dziecko które tylko je i śpi. Moja to jadła i później płakała i tak dzień i noc aż do skonczenia 3 mcy ! Ale się przeżyło jakos i z tego się śmieje teraz :)
 
Dziewczyny czy po luteinie dopochwowej tez miałyście takie wodniste upławy ? Bo zaczynam schizować czy to nie wody ? To raczej nie wypływa tylko czuje , ze jest „ tam „ mokro .
 
reklama
Ja mam tak czasami, raz więcej wody raz gęstsza jest ta wydzielina a czasami nie ma jej wcale
No właśnie spanikowałam i wysłałam męża do apteki - są podobno takie specjalne wkładki przy sądzeniu wód płodowych . Zobaczymy co z tego wyjdzie . Nie wiem czy to z tej luteiny czy to nie daj Boże coś ruszyło 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ wizytę mam w poniedziałek .
 
Do góry