reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oni sami podadzą antybiotyk jak będziesz bez wymazu, poza tym przy cc profilaktycznie podają antybiotyk, ja miałam tak podany w ostatniej chwili, antybiotyk wstrzyknęli dożylnie, a lekarz już ciął...
 
reklama
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱
 
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱

Może to być żołądek, który daje we znaki. Mnie często piecze, gdy leże na lewym boku i refluks, blee. A drętwienie to może rwą kulszowa?

Masz możliwość zadzwonienia do lekarza, by się skonsultować? Nawet i rodzinnego, by się uspokoić? Jak się będzie pogarszać, to może zadzwoń do szpitala czy masz z takimi objawami do nich przyjeżdżać...

Trudno coś poradzić ☹️ Mam nadzieję, że szybko ci przejdzie😉
 
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱
Moze malutki wsadził rękę albo nogę i cos przycisnął. Mnie nieraz tak kłuje w nocy jak śpię na prawym boku to w lewym kłuć zaczyna, odwracam sie na plecy, chwile poleże i przechodzi ale tłumacze ze cos sie rozciąga i przez to kłuje. Ostatnio wogóle mam wrazeni ze lada chwila zacznę rodzic. Brzuch mnie pobolewa i chodzić nie moge. Chyba wszystko przez te nerwy i cała ta sytuacje, każdy rozmyśla co to bedzie a my matki szczególnie teraz wrażliwe.
 
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱


Pewnie maleństwo miało jakąś genialna pozę. Ale co do szpitala itp powiem wam, że nie jest źle. Ja dzis trafiłam na oddział. Fakt- zanim Przeszłam portiernię Minęła godzina, zanim faktycznie mnie przyjęli kolejne dwie, bo tysiąc procedur czy aby na pewno jest potrzeba itp, ale jestem, leżę i dostałam pierwsza dawkę sterydów.
 
A wiecie może jak jest z tym gbs? Jeśli nie zrobi się tego wyrazu to co wtedy? Czy można cesarke i wtedy nie ma ryzyka zakażenia gbs? W pierwszej ciąży nie miałam takiego badania ale córka tydzień przed terminem urodzona SN i w zielonych wodach. Może to było przyczyna. W sumie jak widzę jak tamta ciąża była prowadzona to cud ze ona i ja zdrowe. Nie powiedzieli mi skąd te zielone wody byly
To podają antybiotyk dożylnie pod koniec porodu. Ja dostałam.
 
Dziękuje dziewczyny 😘na razie mnie nic nie boli, ale nogi mam strasznie ciężkie choć nie widzę żeby były spuchniete 🙄, zalozylam skarpetki zeby byly cieple, leże na lewym boku i dużo pije i mam nadzieje ze to juz nie wróci.
 
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱
Ja mam często tak, że mnie boli pod prawym żebrem, boli mnie miednica od leżenia na boku, drętwieje noga. Trzeba wtedy spokojnie zmienić pozycje, poleżeć np. Na plecach. U mnie pomaga.
Przede wszystkim spokój, bo stres też robi swoje..
 
Przy dodatnim gbs przed zabiegiem cesarki także podają antybiotyk. W pierwszej ciąży miałam ujemny a teraz wyszedł mi dodatni i podano mi antybiotyk.
 
reklama
Pewnie maleństwo miało jakąś genialna pozę. Ale co do szpitala itp powiem wam, że nie jest źle. Ja dzis trafiłam na oddział. Fakt- zanim Przeszłam portiernię Minęła godzina, zanim faktycznie mnie przyjęli kolejne dwie, bo tysiąc procedur czy aby na pewno jest potrzeba itp, ale jestem, leżę i dostałam pierwsza dawkę sterydów.
Trzymaj się. Powodzenia! Niech jeszcze będzie spokojnie..
 
Do góry