reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja niestety w tej ciąży biorę bardzo dużo leków. Od początku duphaston. A później po krótkiej przerwie znów duphaston luteina magbez nospa żelazo femisept uro asmag pregna plus. .. nie wiem czy moja wątroba nie zbuntuje się niedługo :/ ale cóż tak hyba trzeba. A kiedy Wasi lekarze każą wam odstawić luteinę? Mi mówił ze w 34 tc . Czyli jeszze tydzień. Ale mi teraz leci ten czas. Wcześniej chciałam być szybko zleciało a teraz ze względu na te epidemii chce jak najdłużej. .. może początkiem maja będę lepiej.... choć sama w to nie wierzę. Nie wiadomo kiedy lepiej urodzić. . Teraz czy za miesiąc :/
 
No to zależy od konkretnego przypadku, ja leżę... Wstaje do WC, coś sobie przygotować, na badania i do lekarza ale teraz mam szew, przy pessarze miałam więcej swobody do czasu niestety...
Ja przy pessarze tez cały czas leże od 19 tc. A jutro zaczynam 34 tc. Prawdę mówiąc nie sądziłam wtedy ze dotrwam do tego momentu! !! Na pewno to dzięki leżeniu. Gdybym chodziła to urodziła bym wcześniej. .. a tak to już jest w miarę bezpiecznie jeśli chodzi o tydzien ciazy. Niestety nie potrafię się tym w pełni cieszyć bo jest ten wirus...zawsze coś!
 
Ja przy pessarze tez cały czas leże od 19 tc. A jutro zaczynam 34 tc. Prawdę mówiąc nie sądziłam wtedy ze dotrwam do tego momentu! !! Na pewno to dzięki leżeniu. Gdybym chodziła to urodziła bym wcześniej. .. a tak to już jest w miarę bezpiecznie jeśli chodzi o tydzien ciazy. Niestety nie potrafię się tym w pełni cieszyć bo jest ten wirus...zawsze coś!
Jaka mialas szyjke w 19TC ze pessar Ci założyli?
 
Mi leki odstawił wczoraj, skończony 36 tc. A powiem wam ze o wiele lepiej sie czyje chyba ze to moja psychika tak zadziałała. Przez cały dzien 3 mocne bolesne skurcze i kilka razy stwardniał mi brzuch. Ale to chodziłam i dzisiaj kuchnie ogarnelam. To naprawdę wyczyn. Głowa by chciała cos porobić ale ciało sie buntuje. W kręgosłupie z każdy, krokiem mi cos strzela i nogi potwornie bolą.
 
reklama
WeronikaLat a co sie dzieje z Twoja szyjka i który to TC?
Dzisiaj mamy 28t, generalnie 32mm, ale badał mnie z każdej strony i zaczyna mięknąć, widziałam po zachowaniu, że nie jest ciekawie. Dodatkowo przed badaniem 2 dni wcześniej miałam silny ból podbrzusza, taki 2 minutowy. Jestem po 2 poronieniach, lyzeczkowanie
 
Do góry