reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dzisiaj mamy 28t, generalnie 32mm, ale badał mnie z każdej strony i zaczyna mięknąć, widziałam po zachowaniu, że nie jest ciekawie. Dodatkowo przed badaniem 2 dni wcześniej miałam silny ból podbrzusza, taki 2 minutowy. Jestem po 2 poronieniach, lyzeczkowanie
Nie jest źle :) leżenie na pewno pomoże plus leki i będzie dobrze. Można też pomyśleć o pessarze jeszcze jest czas na niego.
 
Też czekam na to szczęśliwego rozwiązanie :) mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.. a nie mam jeszcze nic spakowanego do szpitala a dlatego bo jeszcze wiele rzeczy mi nie przyszło. Np gemini czekam już 2 tygodnie :/
Ja też czekam na Gemini, a tam podkłady, kosmetyki itp a tak wszystko już mam, część walizki dla mnie spakowana, muszę uprasowac ubranka i resztę rzeczy dla dziecka, zamówiłam też laktator, ma być w tygodniu... Będę spokojniejsza jka już zamknę walizkę.
 
Odnośnie skakania po lekarzach: na innym forum jest sytuacja że w przychodni była położna zdiagnozowana z wirusem. Całe rodziny kobiet które były w tym tygodniu(cały tydzień!) na wizytach są na oficjalnej kwarantannie. Także uważajcie i oceńcie same czy wizyty są niezbędne czy lepiej przeczekać
 
Ja też czekam na Gemini, a tam podkłady, kosmetyki itp a tak wszystko już mam, część walizki dla mnie spakowana, muszę uprasowac ubranka i resztę rzeczy dla dziecka, zamówiłam też laktator, ma być w tygodniu... Będę spokojniejsza jka już zamknę walizkę.
A ja się zastanawiam nad tym laktatorem. Szkoda mi kasy na elektryczny bo może nie będę korzystać i kasa przepadnie. A zabierasz laktator do szpitala?
 
Odnośnie skakania po lekarzach: na innym forum jest sytuacja że w przychodni była położna zdiagnozowana z wirusem. Całe rodziny kobiet które były w tym tygodniu(cały tydzień!) na wizytach są na oficjalnej kwarantannie. Także uważajcie i oceńcie same czy wizyty są niezbędne czy lepiej przeczekać
Co ty mówisz :/ ja mam wizytę w pon w przyhodni lekarz da mi skierowanie na badania i pobierze wymaz na hbs i mam mieć ktg ... a teraz się boje !!!!
 
Odnośnie skakania po lekarzach: na innym forum jest sytuacja że w przychodni była położna zdiagnozowana z wirusem. Całe rodziny kobiet które były w tym tygodniu(cały tydzień!) na wizytach są na oficjalnej kwarantannie. Także uważajcie i oceńcie same czy wizyty są niezbędne czy lepiej przeczekać
A w jakim to mieście wiadomo?
 
Co ty mówisz :/ ja mam wizytę w pon w przyhodni lekarz da mi skierowanie na badania i pobierze wymaz na hbs i mam mieć ktg ... a teraz się boje !!!!
Trzeba to trzeba. Ale niektórzy skaczą po lekarzach... warto też przekazać rodzicom/dziadkom. Np mój dziadek jest teraz z serduchem w szpitalu i z jednej strony musi tam być bo nigdzie indziej specjalista go nie przyjmie a z drugiej martwię się o niego bo uważam że im mniej kontaktów z lekarzami tym lepiej.

Jeszcze żeby pokazać kontekst: mój tata jest lekarzem. Zdecydowaliśmy że do końca epidemii nie będzie nas odwiedzał mimo że zawsze wpadał raz w tygodniu🙁
 
reklama
Do góry