reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny jeszcze jedno pytanko , jutro już lekarz ale nie daje mi to spokoju czy was pessar układał się nieraz tak jakby pod kątem? Jest wyżej i czuje jeden jego bok. Wcześniej był wyczuwalny cały...
 
Dziewczyny jutro o 9 wizyta u lekarza. Jej ale się stresuje już 😥

Trzymam kciuki! Nie martw się, ponieważ znowu Doktor będzie musiał postawić Cię do pionu! 😉 Ja tu czekam na wspaniałe wieści. I dzisiaj zobaczysz córeczkę! Czyli nie idziesz na ścięcie tylko na spotkanie ze swoim dzieciątkiem 😍

Mój pessar po 4tyg od założenia zmienił kąt na bardziej pionowy i gdy pytałam doktora, to podobno szyjka pracuje i ma prawo się różnie ułożyć zwłaszcza gdy ciąża już wysoka.

Trzymam kciuki! ✊
 
Jestem po wizycie jeśli chodzi o pesser wszystko super się trzyma lekarz zadowolony ale nadal leżenie w łóżku. Tylko KTG w piątek i jak wyjda zle przeplywy kładą mnie na szpital. 😢 moja malutka waży 1200 a mamy 29 tydzień i ledwo mieści się w normie. Napiszcie mi coś prosze ile wasze dzieci waza naprawdę jest aż tak źle???? Czy mój lekarz niepotrzebnie mnie tak stresuje !!!!!!!
 
Jestem po wizycie jeśli chodzi o pesser wszystko super się trzyma lekarz zadowolony ale nadal leżenie w łóżku. Tylko KTG w piątek i jak wyjda zle przeplywy kładą mnie na szpital. 😢 moja malutka waży 1200 a mamy 29 tydzień i ledwo mieści się w normie. Napiszcie mi coś prosze ile wasze dzieci waza naprawdę jest aż tak źle???? Czy mój lekarz niepotrzebnie mnie tak stresuje !!!!!!!
Mój w 31 tyg ważył 1500 i było ok więc nie wydaje mi się żeby to było za mało 😉
 
Jestem po wizycie jeśli chodzi o pesser wszystko super się trzyma lekarz zadowolony ale nadal leżenie w łóżku. Tylko KTG w piątek i jak wyjda zle przeplywy kładą mnie na szpital. 😢 moja malutka waży 1200 a mamy 29 tydzień i ledwo mieści się w normie. Napiszcie mi coś prosze ile wasze dzieci waza naprawdę jest aż tak źle???? Czy mój lekarz niepotrzebnie mnie tak stresuje !!!!!!!
Mój w 30 tygodniu i 3 dni byl 1650 gram a w 29 na prenatalnych 1350 nie martw sie moze będzie drobna jak ty ☺️
 
Jestem po wizycie jeśli chodzi o pesser wszystko super się trzyma lekarz zadowolony ale nadal leżenie w łóżku. Tylko KTG w piątek i jak wyjda zle przeplywy kładą mnie na szpital. 😢 moja malutka waży 1200 a mamy 29 tydzień i ledwo mieści się w normie. Napiszcie mi coś prosze ile wasze dzieci waza naprawdę jest aż tak źle???? Czy mój lekarz niepotrzebnie mnie tak stresuje !!!!!!!

Masz widzę, to samo zmartwienie co ja w pierwszej ciąży. Córka od początku malutka w brzuchu, sprawdzanie przepływów, łożyska... Moja w 30 tyg ważyła 1310 czyli w 29 mogła ważyć tyle ile teraz Twoja. Urodziła się 3200 więc jak Ci już kiedyś mówiłam - geny, to po pierwsze, a po drugie wystarczy, że lekarz raz kursorem inaczej zaznaczy i waga już może być inna. Błąd pomiaru USG, to aż +/-500g więc duuużo. Jak przepływy, afi i łożysko ok, to tylko dzidzia drobniejsza. Moja córka nadal z tych co dużo jedzą, a ważą tyle ile ptaszek. Nie martw się 😊
 
Masz widzę, to samo zmartwienie co ja w pierwszej ciąży. Córka od początku malutka w brzuchu, sprawdzanie przepływów, łożyska... Moja w 30 tyg ważyła 1310 czyli w 29 mogła ważyć tyle ile teraz Twoja. Urodziła się 3200 więc jak Ci już kiedyś mówiłam - geny, to po pierwsze, a po drugie wystarczy, że lekarz raz kursorem inaczej zaznaczy i waga już może być inna. Błąd pomiaru USG, to aż +/-500g więc duuużo. Jak przepływy, afi i łożysko ok, to tylko dzidzia drobniejsza. Moja córka nadal z tych co dużo jedzą, a ważą tyle ile ptaszek. Nie martw się 😊
Dziękuję, a lekarz też Ci wspominał że ma za malutki brzuszek bo mi cały czas te słowa w głowie brzeczą 😔 ale kurczę żeby kłaść już na szpital też Ci tak mówili? Mi kazał na wszelki wypadek do piątku się spakować.
 
reklama
Dziękuję, a lekarz też Ci wspominał że ma za malutki brzuszek bo mi cały czas te słowa w głowie brzeczą 😔 ale kurczę żeby kłaść już na szpital też Ci tak mówili? Mi kazał na wszelki wypadek do piątku się spakować.

No właśnie też mi to mówił. Najpierw od początku 7miesiąca, potem pod koniec 7miesiaca już mi mówił, że jak na ten tydzień to brzuszka prawie nie ma, a potem przytyłam, bo zajadałam smutki 30kg i myślałam, że jak będę dużo jeść, to córka przybierze na wadze, a tu tylko ja przybrałam i brzuch jak miałam mały tak mały został tylko tłuszczykiem porósł 😳 moja córka po prostu gdzieś się tak głęboko umiejscowiła i takie rzeczy czasami na USG wychodziły, że do domu wracałam jak z obozu koncentracyjnego.
To wszystko może być tylko i wyłącznie stan normalny jak u połowy kobiet. A że trzeba sprawdzić wszystko, to akurat bardzo dobrze. Lekarz do dziecka nie ma dostępu więc trudno jest ocenić stan faktyczny w brzuchu. Wszystko wychodzi po porodzie. 🙂
 
Do góry