reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mam nadzieję, ze macie racje i nie napiszę tu jutro lub pojutrze: "Cześć Dziewczyny, urodziłam!" Heh chcę tak napisać na koniec lipca ale nie teraz. Strasznie przeżywam każda taką informacje tutaj, bo to jest jak siedzenie na bombie hehe chciałabym Was zapytać do kiedy musicie aplikować luteinę? Ja mam skończyć w sobotę na skończony 34tyg ale tak się boję, że nie wiem czy skończyć czy wybrać do końca opakowanie.
A bierzesz jeszcze dojelitowo? Czy tylko dopochwowo? Mi dziś kazał odstawić luteinę dopochwowo 35+1tc, ale dojelitowo biorę ale tylko 30mg
 
A bierzesz jeszcze dojelitowo? Czy tylko dopochwowo? Mi dziś kazał odstawić luteinę dopochwowo 35+1tc, ale dojelitowo biorę ale tylko 30mg

Dojelitowo?? pierwsze slyszę. Ja tylko dopochwowo i nie wiem czy mam odstawić od tak, tak odrazu jak wybije 34+1 czy mogę wybrać do końca i jaki to moze mieć wplyw jeżeli będę brać dalej...
 
Dziewczyny, dołączę tutaj do Was, żeby nie zakładać nowego tematu. Czy Wam też tak twardnieje brzuch? Jestem w 30+3tc. Dziś cały dzień czuję twardnienie brzucha... Normalnie jest twardy jak kamień. Od niedzieli biorę luteinę. Szyjka 2,8, miękka, ale zamknięta. Czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby ten brzuch nie robił się taki twardy? Już mnie to dziś zaczyna stresować....
 
Dojelitowo?? pierwsze slyszę. Ja tylko dopochwowo i nie wiem czy mam odstawić od tak, tak odrazu jak wybije 34+1 czy mogę wybrać do końca i jaki to moze mieć wplyw jeżeli będę brać dalej...
Tak syntetyczny progesteron (duphaston). Mój lekarz mówi, że lepiej działa niż luteina dopochwowa bo wchłania się bez wpływu na błędy aplikacji, zakażenia czy śluz.
 
Ja na 17.09, ale chce wytrzymać do 27.07 (37tc).

U mnie ok, podczytuje Was. Czasem coś strzyknie, zaboli, zakuje itp, ot uroki 3 trymestru...

Ja zaczęłam robić wyprawke i w sumie zostały mi jakieś pierdółki i wózek i fotelik i jakiś lezaczek. Myślę, że koło końcówki lipca poprasuje, a torbę spakuje po 13 lipca, wtedy mam wizytę i 3 prenatalne.
 
Dziewczyny, dołączę tutaj do Was, żeby nie zakładać nowego tematu. Czy Wam też tak twardnieje brzuch? Jestem w 30+3tc. Dziś cały dzień czuję twardnienie brzucha... Normalnie jest twardy jak kamień. Od niedzieli biorę luteinę. Szyjka 2,8, miękka, ale zamknięta. Czy mogę coś jeszcze zrobić, żeby ten brzuch nie robił się taki twardy? Już mnie to dziś zaczyna stresować....
Odpoczywać, leżeć więcej niż siedzieć, nie dotykać brzucha i powstrzymać się od seksu. Zero prac domowych.
 
reklama
Do góry