reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ale stwierdził to po badaniu na fotelu czy miałaś robiony wymaz?
Generalnie mówiłam mu, że chyba zauważyłam u siebie lekką infekcję. Pytał się czy upławy są i jakiego koloru. Później po badaniu USG szyjki spojrzał na prezerwatywę na tej sondzie i stwierdził, że rzeczywiście jest troszkę tego. Mówił, że od luteiny tak może się dziać, że są jakieś infekcje lekkie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
[
Dziś o 17.15 nasze największe, cudowne, wyczekane,wyleżane szczęście przyszło na świat😍. Élodie waży 3120gr🤩 więc piękna waga. Płaczę do teraz, bo moje marzenie o dzidziusiu się spełniło i obok mojego aniołka mam i ją. Poród długi, na początku przyjemny, bo ze znieczuleniem, na koniec wszystko się skomplikowało. Jestem dziś wykończona, jak dojdę do siebie, to opowiem. Dziękuję za wsparcie😍.
Cudownie, fantastycznie, że udało się bez wywoływania🙂
Przeogromne gratulacje♥️ cieszę się razem z Tobą! Ja od wczoraj skupiona na dzisiejszych zdjęciach, teraz odleguję przygody i dopiero nadrabiam forum - czułam jak wchodziłam, że będą wieści od Was🙂 bardzo się cieszę, że są to dobre wieści! Odpoczywajcie i cieszcie się sobą a my tu cierpliwie czekamy na relację😍
 
Generalnie mówiłam mu, że chyba zauważyłam u siebie lekką infekcję. Pytał się czy upławy są i jakiego koloru. Później po badaniu USG szyjki spojrzał na prezerwatywę na tej sondzie i stwierdził, że rzeczywiście jest troszkę tego. Mówił, że od luteiny tak może się dziać, że są jakieś infekcje lekkie.
Też tak słyszałam że luteina może powodować częstsze infekcje
 
A który tydzień ciąży?
Ja też mam te paskudne twardnienia i stawiania macicy. Niektóre panie mają taką urodę do końca ciąży, ale wiadomo, że to niepokoi przyszłe mamy niestety. U mnie podobno nic się nie dzieje.
27+4. Choć młody ma wymiary na 28 tydzień.
 
27+4. Choć młody ma wymiary na 28 tydzień.
Nie martw się na zapas. Może rzeczywiście taka nasza uroda.
Dla przykładu, u mnie pierwsze twardnienia wystąpiły jakoś w 20-21 tygodniu i trwają do dziś, tylko są mocniejsze - wiadomo. Dodatkowo mam stawiania macicy. Lekarz powiedział, że u mnie twardnienia nie powodują skracania się szyjki, podobno. I chyba rzeczywiście coś musi w tym być, bo teraz od jakiegoś czasu stoi w miejscu. I tak sobie leżę, leżę i leżę...
 
Ja dokładnie tak miałam. Przemęczyłam się z luteina pierwszy trymestr. Potem lekarz zezwolił na odstawienie i z ogromną ulgą to zrobiłam.
U mnie jakiś czas temu było zapowiedziane, że luteinę będę przyjmować do jakiegoś 37 tygodnia. Także jeszcze kilka tygodni zostało, więc mam nadzieję, że ta Nystatyna pomoże i że w ogóle nie będę miała tych upławów. Nie mam ich codziennie i w mega dużych ilościach, ale czasem idzie niezłego glutka ulepić 🙈
 
U mnie jakiś czas temu było zapowiedziane, że luteinę będę przyjmować do jakiegoś 37 tygodnia. Także jeszcze kilka tygodni zostało, więc mam nadzieję, że ta Nystatyna pomoże i że w ogóle nie będę miała tych upławów. Nie mam ich codziennie i w mega dużych ilościach, ale czasem idzie niezłego glutka ulepić 🙈
Mnie jeszcze strasznie swedzialo ;/ dlatego odliczałam dni żeby odstawić.
 
reklama
Do góry