reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak Wy to dziewczyny robicie ze nie tyjecie? 🤷‍♀️😂 generowanie mam 24+5 na wadze jakieś +8/9kg a jem zupełnie jak przed ciąża, żadnych zachcianek tylko dużo mniej cukru i wiadomo nic alko. A waga sobie rośnie. Czy Wy coś robicie czy takiego macie fuksa? Zdradzie sekret 😅😅. Bo przy tym całym leżakowaniu/ odpoczywania to ewentualnie można mięśnie w palcach na klawiaturze poćwiczyć 🤷‍♀️
 
reklama
Jak Wy to dziewczyny robicie ze nie tyjecie? 🤷‍♀️😂 generowanie mam 24+5 na wadze jakieś +8/9kg a jem zupełnie jak przed ciąża, żadnych zachcianek tylko dużo mniej cukru i wiadomo nic alko. A waga sobie rośnie. Czy Wy coś robicie czy takiego macie fuksa? Zdradzie sekret 😅😅. Bo przy tym całym leżakowaniu/ odpoczywania to ewentualnie można mięśnie w palcach na klawiaturze poćwiczyć 🤷‍♀️
Ja niestety wiem skąd te dodatkowe kilogramy. Jak nigdy nie przepadałam za słodyczami to w ciąży jakiś dramat. Ale od 4 dni nie zjadłam nic słodkiego i zamierzam się w tym trzymać już do porodu... Zobaczymy czy się uda ;p
 
Nystatyna nic dawała. Dostawałam też taki lek w strzykawce "dowcipnie" i też bez szału.
No zobaczymy jak będzie u mnie. Oby nie zaczęło swędzieć w trakcie kuracji 🙈
Ja niestety wiem skąd te dodatkowe kilogramy. Jak nigdy nie przepadałam za słodyczami to w ciąży jakiś dramat. Ale od 4 dni nie zjadłam nic słodkiego i zamierzam się w tym trzymać już do porodu... Zobaczymy czy się uda ;p
Przesadzacie dziewczyny, na pewno nie jest tak źle 😉 W ciąży to właśnie można poszaleć z jedzeniem i bez wyrzutów sumienia 😂
 
Ja niestety mam infekcję, wczoraj lekarz stwierdził. Żółte upławy, gęste, choć nie zawsze i nie zawsze w dużych ilościach. Ginek przepisał mi Nystatynę. Mam nadzieję, że pomoże. Jak nie urok to sraczka... 😖
Też ostatnio przeszłam 😑 u mnie faktycznie pojawiła się jak zrobiło się bardziej sucho. Myślałam, że da mi nystatynę ale dostałam macmiror - mam nadzieję, że pierwszy i ostatni raz
 
Też ostatnio przeszłam 😑 u mnie faktycznie pojawiła się jak zrobiło się bardziej sucho. Myślałam, że da mi nystatynę ale dostałam macmiror - mam nadzieję, że pierwszy i ostatni raz
Macmirror miałam kiedyś, długo przed ciążą. Pomógł bardzo 🙂
A Ty już przeszłaś infekcję rozumiem? Udało się zwalczyć?
 
Cześć ;)
Witam się w zacnym gronie. Podczytuję Was od dłuższego czasu, a dziś dopiero zdecydowałam się dołączyć.
To moja czwarta ciąża, w każdej problemy z szyjką.
Dziś mam 31+6, pessar i leżenie od 3 stycznia. Za 4 lub 5 tygodni ściągnięcie krążka.
To dla mnie trudna ciąża, bo był krwiak, covid i kłopoty z łożyskiem. Większość czasu spędzam w łóżku, ale ostatnio już mnie nosi i czasem coś wyjdę z łóżka, żeby lekko ogarnąć otoczenie. Do 30 tc w zasadzie nie wstawałam, teraz mam większy luz psychiczny.
dziś miałam wizytę, pessar trzyma, samej szyjki jest ponoć niewiele, ale powinno wystarczyć do końca ciąży.
Cześć ☺ objawy jak u mnie ☺ też był krwiak, covid i szyjka 😃
Ja póki co dziś kończę 36 tydzień także wszystko jest możliwe ☺
Trzymaj się ciepło 😘
 
Jak Wy to dziewczyny robicie ze nie tyjecie? 🤷‍♀️😂 generowanie mam 24+5 na wadze jakieś +8/9kg a jem zupełnie jak przed ciąża, żadnych zachcianek tylko dużo mniej cukru i wiadomo nic alko. A waga sobie rośnie. Czy Wy coś robicie czy takiego macie fuksa? Zdradzie sekret 😅😅. Bo przy tym całym leżakowaniu/ odpoczywania to ewentualnie można mięśnie w palcach na klawiaturze poćwiczyć 🤷‍♀️
Tyjemy, tyjemy ☺ ja dziś kończę 36 tydzień i 14 kg na plusie ☺
 
reklama
Dziewczyny z e coli, mam pytanie jak u Was przebiega ciąża?

Z tego co pisaliście ciężko Wam ja zaleczyć.

Ja miałam w poprzedniej ciąży e coli w 23 TC byłam załamana wyleczyłam ja zinnatem i się nie pojawiła.

Wczoraj dostałam wyniki posiewu niestety e coli tym razem średnio wrażliwa na zinnat. Dostałam sumamed jak to się mówi antybiotyk ostatniej szansy. Bardzo się boje ze tym razem nie wyleczę i poprostu bardzo się boje wyć mi się chce...
 
Do góry