reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej :) ja też dzisiaj po wizycie. U mnie 33+0, młody waży 2200g, ale doktor zaznaczył, że raczej faktycznie jest więcej bo jakoś udo miał tak, że ciężko było zmierzyć 🙈 szyjka długa (już mi nie mierzył przez usg, bo mówi, że po pierwsze czuje że jest długa, a po drugie jest wyzamykana na 4 spusty), twarda. Jak sobie pomyślę ile od grudnia stresu ... szyjka wg różnych lekarzy miała tak różne długości, że to aż w głowie się nie mieści! Wg google czop i wody odeszły mi już kilka razy 😅 niesamowite bóle pleców w okolicach 25tc ... teraz już jakoś spokojniej. Brzuch zaczął mi się stawiać, ale nie wpływa to na stan szyjki. Więcej chodzę, siedzę, raczej mało leżę bo ból bioder niesamowity. Za 3 tygodnie kolejna wizyta, i ciężko mi uwierzyć, że to będzie już taka ostatnia przed terminowym porodem 🙈🙉🙊 a wydawało mi się jeszcze tak niedawno, że oszaleję bo czas tak bardzo się ciągnął (nie mówię, że teraz śmiga, ale jest znośnie 😅). Tak że dzisiaj cieszę się, że tyle z nas usłyszało dobre informacje 😊
 
reklama
To ja Wam powiem dziewczyny ze u mnie dziś początek 23tc. I jak byłam we wtorek u gin to szyjka 45mm także nie muszę się oszczędzać wszystko wzorowo.

Dołączyłam do wątku jakoś w 10 TC bo krwawiłam bo bolal mnie brzuch i byłam przekonana że tą ciąża będzie identyczna jak poprzednia. A w poprzedniej okropne stawiania , bóle brzucha, pessar, lezanko, miękka szyjka.

I jak mi w poprzedniej ciąży lekarka mówiła że każda ciąża jest inna i że następna nie musi być taka sama to nie chciałam słuchać.

No a teraz powiem Wam że faktycznie każda ciaza jest inna. Więc jezeli planujecie kolejne ciążę to nie muszą być wcale takie ciężkie jak ta leżąca :)
 
Hej :) ja też dzisiaj po wizycie. U mnie 33+0, młody waży 2200g, ale doktor zaznaczył, że raczej faktycznie jest więcej bo jakoś udo miał tak, że ciężko było zmierzyć 🙈 szyjka długa (już mi nie mierzył przez usg, bo mówi, że po pierwsze czuje że jest długa, a po drugie jest wyzamykana na 4 spusty), twarda. Jak sobie pomyślę ile od grudnia stresu ... szyjka wg różnych lekarzy miała tak różne długości, że to aż w głowie się nie mieści! Wg google czop i wody odeszły mi już kilka razy 😅 niesamowite bóle pleców w okolicach 25tc ... teraz już jakoś spokojniej. Brzuch zaczął mi się stawiać, ale nie wpływa to na stan szyjki. Więcej chodzę, siedzę, raczej mało leżę bo ból bioder niesamowity. Za 3 tygodnie kolejna wizyta, i ciężko mi uwierzyć, że to będzie już taka ostatnia przed terminowym porodem 🙈🙉🙊 a wydawało mi się jeszcze tak niedawno, że oszaleję bo czas tak bardzo się ciągnął (nie mówię, że teraz śmiga, ale jest znośnie 😅). Tak że dzisiaj cieszę się, że tyle z nas usłyszało dobre informacje 😊
Właśnie mam pytanie, delikatnie się przeziębiłam i nie zamierzam nic brać tylko herbatka z cytrynka i miodem i przejdzie ale zauważyłam od 3 dni ze mam strasznie rzadka wydzielinę? Biorę luteine i też juz panikuje ze to wody bo w Googlach takie informacje że wszystko pasuje ;( miałyście tak? Czy to normalne ? Oprócz resztek luteiny mam też plamkę wody zawsze 😭😭😭😭😭 wizyta w sobote nie wiem co robić;(
 
Mam pytanie do dziewczyn które już nie przyjmują luteiny w związku ze skracającą się szyjką. W którym tygodniu odstawilyscie tabletki?
 
Właśnie mam pytanie, delikatnie się przeziębiłam i nie zamierzam nic brać tylko herbatka z cytrynka i miodem i przejdzie ale zauważyłam od 3 dni ze mam strasznie rzadka wydzielinę? Biorę luteine i też juz panikuje ze to wody bo w Googlach takie informacje że wszystko pasuje ;( miałyście tak? Czy to normalne ? Oprócz resztek luteiny mam też plamkę wody zawsze 😭😭😭😭😭 wizyta w sobote nie wiem co robić;(
Ja odkąd zaczelam brać luteine to mam dosłownie Niagarę 😛😛😛 Dwa razy mnie badali bo było podejrzenie ze to wody płodowe, ale wyniki negatywny. Tak więc to wodniste upławy po luteinie .Nie masz co się przejmować 🤗
 
Właśnie mam pytanie, delikatnie się przeziębiłam i nie zamierzam nic brać tylko herbatka z cytrynka i miodem i przejdzie ale zauważyłam od 3 dni ze mam strasznie rzadka wydzielinę? Biorę luteine i też juz panikuje ze to wody bo w Googlach takie informacje że wszystko pasuje ;( miałyście tak? Czy to normalne ? Oprócz resztek luteiny mam też plamkę wody zawsze 😭😭😭😭😭 wizyta w sobote nie wiem co robić;(

Też przy luteinie ze mnie leciało, dziennie z 5 razy musiałam zmieniać bieliznę bo mnie tak to irytowało, także raczej norma ale zawsze warto sprawdzić 😊
 
Ja też jakoś w 37 odstawiłam luteinę. A rozwarcie miałam jakoś po 30 TC ale nie pamiętam czy miałam pessar jak bez pessara to 35 TC. Nie pamiętam...
 
reklama
Też przy luteinie ze mnie leciało, dziennie z 5 razy musiałam zmieniać bieliznę bo mnie tak to irytowało, także raczej norma ale zawsze warto sprawdzić 😊
Chyba bym bez Was oszalała 🥰🥰🥰 dziękuję dziewczyny jestem spokojniejsza i czekam na wizytę w sobotę;) wtedy już zacznę 25tc i będę odliczała znów do 30 tc ;) a potem to już myślę że poleci ;)
 
Do góry