reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej. Nie odzywam się, bo totalnie zaangażowałam się w rolę mamy i jestem zakochana w malutkiej. Jest wspaniała.
W domku jesteśmy od soboty.
Ogólnie maleństwo dobrze. Z racji tego, że to wcześniaczek, dopadła ją żółtaczka i była naświetlana. Po kilku dniach dostałam ją do siebie na salę, jednak w piątek znowu musiała być pod lampami, bo poziom bilirubiny był za wysoki. Udało się wyjść na drugi dzień, kiedy bilirubina we krwi ładnie spadła i tak sobie jemy, śpimy, przewijamy całe dnie 🙂
Super kochana 💗💗 całkowicie to rozumiem, że pochłonęła Cie rola mamy, dłuższa żółtaczka często występuje u wczesniaczkow ale jesteście juz w domku i możesz cieszyć się malutka 💗
U nas jutro zaczynamy 37tydzien i szczerze juz nie mogę się doczekać jak mala wyjdzie na świat 😁 bo te ostatnie tyg tez są stresujące jak jest w brzuszku
Zdrowka dla mamy i malestwa 💗 oby rosła szybciutko :)
 
reklama
Super kochana 💗💗 całkowicie to rozumiem, że pochłonęła Cie rola mamy, dłuższa żółtaczka często występuje u wczesniaczkow ale jesteście juz w domku i możesz cieszyć się malutka 💗
U nas jutro zaczynamy 37tydzien i szczerze juz nie mogę się doczekać jak mala wyjdzie na świat 😁 bo te ostatnie tyg tez są stresujące jak jest w brzuszku
Zdrowka dla mamy i malestwa 💗 oby rosła szybciutko :)
Dziękuję bardzo 🥰
Tobie również wszystkiego dobrego kochana, dałaś radę 👏😊🥰
 
Hej, mialam dzis pochwalić się donoszona ciąża dziś 37+0 :) o północy wylądowałam na izbie 😁 i dziś tule swoją kruszynkę 😊😊😊 Anastazja przyszła na świat o 16.40, ma 3110 i mierzy 55 cm 🥰🥰
Kurde, gratulacje ❤️❤️❤️!!! Myślałam o Tobie 😊 i miałaś cesarkę ? Dostałaś boli ? Ja jeszcze w dwupaku a cesarka dopiero na 19 stego i tez jestem jak na szpilkach
 
O wow! Ale wieści! Gratulacje i zdrowia dla Was dziewczyny!!! ❤️❤️❤️
Malutka jak wyczekała aby nie być wcześniakiem :)
O tak hehe idealnie sobie wybrala porę 😁
Kurde, gratulacje ❤️❤️❤️!!! Myślałam o Tobie 😊 i miałaś cesarkę ? Dostałaś boli ? Ja jeszcze w dwupaku a cesarka dopiero na 19 stego i tez jestem jak na szpilkach
Taaak wczoraj mnie wzięło juz popołudniu ale potem przeszło :) i kolo 21 znow to poczekałam czy nie przejdzie ale nic, pojechałam na izbę i mierzylam skurcze na oddziale co 10min a nic nie pisało się na ktg, szyjka zamknięta, koło 13 dzis skurcze co 8min rozwarcie na 6cm 😱 szybką akcja cc i teraz leze i boli ale skurcze mnie bardziej bolały bo z krzyża i nie pisały się na ktg wcale :)
 
O tak hehe idealnie sobie wybrala porę 😁
Taaak wczoraj mnie wzięło juz popołudniu ale potem przeszło :) i kolo 21 znow to poczekałam czy nie przejdzie ale nic, pojechałam na izbę i mierzylam skurcze na oddziale co 10min a nic nie pisało się na ktg, szyjka zamknięta, koło 13 dzis skurcze co 8min rozwarcie na 6cm 😱 szybką akcja cc i teraz leze i boli ale skurcze mnie bardziej bolały bo z krzyża i nie pisały się na ktg wcale :)
Ale masz fajnie ze już po bo ja pełna strachu kiedy zacznie się coś dziać i czy zdążę do szpitala . I jak malutka ? Karmiłaś już ?
 
reklama
Do góry