reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny a co najważniejsze w tym całym oszczędnym trybie po założeniu szwu?
czy chodzi o to by mało chodzić czy mało siedzieć? Czy się nie schylać? Np. Składanie ubrań to oszczędne czy nie?
Nie wiem jak bardzo należy się ograniczać wiem tylko ze już jak jest szew to leżeć ciagle nie trzeba...
 
reklama
Dziewczyny a co najważniejsze w tym całym oszczędnym trybie po założeniu szwu?
czy chodzi o to by mało chodzić czy mało siedzieć? Czy się nie schylać? Np. Składanie ubrań to oszczędne czy nie?
Nie wiem jak bardzo należy się ograniczać wiem tylko ze już jak jest szew to leżeć ciagle nie trzeba...
Ja nie mam szwu ale wydaje mi się że najlepiej mało siedzieć więcej leżeć. Napewno nic nie dźwigać. Myślę że składanie ubrań będzie dozwolone, włączenie prania czy zmywarki także. Przynajmniej ja tak robię.
 
Dziewczyny a co najważniejsze w tym całym oszczędnym trybie po założeniu szwu?
czy chodzi o to by mało chodzić czy mało siedzieć? Czy się nie schylać? Np. Składanie ubrań to oszczędne czy nie?
Nie wiem jak bardzo należy się ograniczać wiem tylko ze już jak jest szew to leżeć ciagle nie trzeba...

No nie wiem, to zależy. Ja musiałam leżeć mimo szwu, chodziłam tylko do wc.
 
Dziewczyny a co najważniejsze w tym całym oszczędnym trybie po założeniu szwu?
czy chodzi o to by mało chodzić czy mało siedzieć? Czy się nie schylać? Np. Składanie ubrań to oszczędne czy nie?
Nie wiem jak bardzo należy się ograniczać wiem tylko ze już jak jest szew to leżeć ciagle nie trzeba...
Ja musiałam leżeć od początku założenia szwu i nadal leżę choć już jestem w 37 tc. Zero schylania, tylko toaleta i jedzenie. Zero spacerów i tak co wizytę myślałam ze może będę mogła więcej ale za każdym razem lekarz nie odpuszczał 😉ale dzięki temu jestem właśnie w 37 tc i myśle ze wytrzymam jeszcze do 19.04 i cc 😊
 
Ja jestem w stanie nawet i leżeć ale położna mi mówiła ze leżeć ciagle to nie :/ i tak mnie zostawili z tym niby oszczędnym trybem życia które nie wiem jak rozumieć...
 
Ja jestem w stanie nawet i leżeć ale położna mi mówiła ze leżeć ciagle to nie :/ i tak mnie zostawili z tym niby oszczędnym trybem życia które nie wiem jak rozumieć...
Mi tez na wypisie ze szpitala napisali oszczędny tryb życia ale dopytałam swojego lekarza i wytłumaczył mi co mogę a czego nie
 
Podziwiam Cię😊 a jak Twoja sytuacja wyglada ? Jakie plany maja lekarze ?
Przepraszam, ze dopiero odpisuje, ale nie zaglądałam na forum już długo 🙂 ja nadal w szpitalu i w dwupaku 🙂 38+1 a właściwie za 1.5 godziny 38+2. Będe mieć cc najpóźniej w przyszłym tyg jak się nic nie będzie działo wcześniej czyli w 39 tc. Jestem na miejscu wiec sie nie spiesza a najlepiej jak samo się coś zacznie 🙂 dłużej jak do 39 już nie będą mnie trzymać nawet jakby akcja się nie zaczęła. Wspaniale zakończenie mojej historii. 12 tygodni w szpitalu ... i ciąża donoszona 🙂❣️
 
Przepraszam, ze dopiero odpisuje, ale nie zaglądałam na forum już długo 🙂 ja nadal w szpitalu i w dwupaku 🙂 38+1 a właściwie za 1.5 godziny 38+2. Będe mieć cc najpóźniej w przyszłym tyg jak się nic nie będzie działo wcześniej czyli w 39 tc. Jestem na miejscu wiec sie nie spiesza a najlepiej jak samo się coś zacznie 🙂 dłużej jak do 39 już nie będą mnie trzymać nawet jakby akcja się nie zaczęła. Wspaniale zakończenie mojej historii. 12 tygodni w szpitalu ... i ciąża donoszona 🙂❣️
Jesteś bardzo dzielna , to już finisz 😊 dzieciątko donoszone ❤️ 3 miesiące w szpitalu jeszcze teraz w tym okropnym czasie to jest nie lada wyczyn zwłaszcza ze z tego co pamietam masz mała pociechę już w domu wiec napewno łatwo nie bylo . Dużo zdrówka Wam życzę 😘
 
Jesteś bardzo dzielna , to już finisz 😊 dzieciątko donoszone ❤️ 3 miesiące w szpitalu jeszcze teraz w tym okropnym czasie to jest nie lada wyczyn zwłaszcza ze z tego co pamietam masz mała pociechę już w domu wiec napewno łatwo nie bylo . Dużo zdrówka Wam życzę 😘
Dziękuje🙂 Tak mam 3,5 letniego synka. U Ciebie tez już niedługo prawda ? 🙂
 
reklama
Dziękuje🙂 Tak mam 3,5 letniego synka. U Ciebie tez już niedługo prawda ? 🙂
Tak u mnie aktualnie 37+1 i za 10 dni cc 😊 jak oczywiście tez nie zacznie się coś dziać wcześniej . Mam szew założony od 21 grudnia i leżę w domu od tamtej pory 😊byłam między czasie 3 razy w szpitalu na magnezie i sterydach i jakoś zleciało. Ale nie mogę się już doczekac maleństwa ❤️ Teraz nabiera sobie na wadze i tak jak lekarz mi powiedział ze 38 tydzień to już będzie dla dziecka idealnie 😊
 
Do góry