reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czyli jeżeli masz pęcherz płodowy w kanale rodnym to szwu ni pasera raczej ci już nie założą- niestety. Przykro mi 😥 Wiem co to za bol. U mnie podobna sytuacja wystąpiła w drugiej ciąży 20 tydzień, prenatalne o tragiczna wiadomość jak u ciebie ze już nic się nie da zrobic. Ja walczyłam, bo nie chciałam się poddać. Dawali mi magnez, antybiotyk. Niestety wytrzymaliśmy tak tylko do 26 tygodnia albo az. Niestety infekcja tak postąpiła, ze bylo już zagrożenie dla mojego życia i decyzja szybka poród. Niestety mała nie dała rady.
 
reklama
Czyli jeżeli masz pęcherz płodowy w kanale rodnym to szwu ni pasera raczej ci już nie założą- niestety. Przykro mi 😥 Wiem co to za bol. U mnie podobna sytuacja wystąpiła w drugiej ciąży 20 tydzień, prenatalne o tragiczna wiadomość jak u ciebie ze już nic się nie da zrobic. Ja walczyłam, bo nie chciałam się poddać. Dawali mi magnez, antybiotyk. Niestety wytrzymaliśmy tak tylko do 26 tygodnia albo az. Niestety infekcja tak postąpiła, ze bylo już zagrożenie dla mojego życia i decyzja szybka poród. Niestety mała nie dała rady.
To jest straszne co te bakterie w ciąży są w stanie wyrządzić a do tego tak rzadko się robi profilaktycznie wymazy z szyjki na bakterie.. Gdyby wymaz był standardem wiele tragedii udało by się uniknąć 😞
 
Dziewczyny jakie są zalecenia Waszych lekarzy odnośnie unikania infekcji? Ogólnie wstrzymanie się z seksem w ciazy który jest głównym źródłem infekcji i branie profilaktycznie probiotykow (doustnie, dopochwowo) powinno znacznie zminimalizować to ryzyko. Co Wam mówiono?
 
Czyli jeżeli masz pęcherz płodowy w kanale rodnym to szwu ni pasera raczej ci już nie założą- niestety. Przykro mi 😥 Wiem co to za bol. U mnie podobna sytuacja wystąpiła w drugiej ciąży 20 tydzień, prenatalne o tragiczna wiadomość jak u ciebie ze już nic się nie da zrobic. Ja walczyłam, bo nie chciałam się poddać. Dawali mi magnez, antybiotyk. Niestety wytrzymaliśmy tak tylko do 26 tygodnia albo az. Niestety infekcja tak postąpiła, ze bylo już zagrożenie dla mojego życia i decyzja szybka poród. Niestety mała nie dała rady.
Dlatego ja bym wolała żeby już teraz się to skończyło
 
U mnie akurat wszystko bardzo szybko się wydarzyło, wiec tutaj nie winna mojej lekarki. Z tygodnia na tydzień szyjka się skróciła. Wymazy były robione co miesiąc. Antybiotyk byl
Przepisany.

Obecnia ta sama sytuacja, tylko teraz nie mecze się z grzybkami a e. coli. Profilaktycznie nie mam nic zapisanego. Jeżeli się pojawia to przepisuje mi antybiotyk i probiotyk za 10 dni.
Obecnie zaczęłam 29 tydzień i mam szew od 13 tygodnia.
Jeść jak naj mniej słodyczy a dużo zakwasu i nabiału. No i oczywiście żurawina.
Ja obecnie używam białego jelenia do mycia i wycieram się papierowym ręcznikiem.
 
U mnie akurat wszystko bardzo szybko się wydarzyło, wiec tutaj nie winna mojej lekarki. Z tygodnia na tydzień szyjka się skróciła. Wymazy były robione co miesiąc. Antybiotyk byl
Przepisany.

Obecnia ta sama sytuacja, tylko teraz nie mecze się z grzybkami a e. coli. Profilaktycznie nie mam nic zapisanego. Jeżeli się pojawia to przepisuje mi antybiotyk i probiotyk za 10 dni.
Obecnie zaczęłam 29 tydzień i mam szew od 13 tygodnia.
Jeść jak naj mniej słodyczy a dużo zakwasu i nabiału. No i oczywiście żurawina.
Ja obecnie używam białego jelenia do mycia i wycieram się papierowym ręcznikiem.
A jak Twoja szyjka?
 
U mnie akurat wszystko bardzo szybko się wydarzyło, wiec tutaj nie winna mojej lekarki. Z tygodnia na tydzień szyjka się skróciła. Wymazy były robione co miesiąc. Antybiotyk byl
Przepisany.

Obecnia ta sama sytuacja, tylko teraz nie mecze się z grzybkami a e. coli. Profilaktycznie nie mam nic zapisanego. Jeżeli się pojawia to przepisuje mi antybiotyk i probiotyk za 10 dni.
Obecnie zaczęłam 29 tydzień i mam szew od 13 tygodnia.
Jeść jak naj mniej słodyczy a dużo zakwasu i nabiału. No i oczywiście żurawina.
Ja obecnie używam białego jelenia do mycia i wycieram się papierowym ręcznikiem.
Wyszła Ci bakteria e Coli ??
 
reklama
Do góry