reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny czy przed zdjęciem szwu musi być wykonany jakiś posiew? I czy zdjęcie szwu może być podczas wizyty lekarskiej czy niezbędny szpital?
Nie musi być posiewu. Czy w szpitalu czy w gabinecie to zalezy od stanu szyjki. Ja zaczęłam rodzić zaraz po zdjęciu, dlatego przydał się szpital.
 
reklama
Nie musi być posiewu. Czy w szpitalu czy w gabinecie to zalezy od stanu szyjki. Ja zaczęłam rodzić zaraz po zdjęciu, dlatego przydał się szpital.
Dzięki właśnie o to zapytałam lekarza czy nie zacznę od razu rodzic to mówi ze „nie, nie to tak nie działa”. A da się to jakoś znieczulić? Nie chciałabym się drzeć w gabinecie jak masa osób w poczekalni :/
 
@mart
Marta jak się czujesz ? Dajesz radę jakoś? Cały czas nie mogę o Was przestać myślę i mam ogromną nadzieję że zdarzy się cud....
Aduś, No czuje się dobrze, nic mnie nie boli. Dzisiaj zrobili mi wlewkę bo 4 dzień się męczyłam z zaparciem 🥺na szczęście podziałało. A psychicznie? Jakoś staram się odwracać uwagę, obejrzałam kolejny odcinek „Szadzi” ze Stuhrem, pooglądałam instagrama, trochę gadam z koleżanka z sali. Zjadłam śniadanie, obiad, podwieczorek. Kilka razy z mężem na kamerce rozmawiałam , zabrał mnie do sklepu 🙂
Staram się nie myśleć o niczym. Szukałam wycieczki ma wakacje, bo tanio się zrobiło i jest s czym wybierać. Po prostu muszę przetrwać. Nic innego nie poradzę. Nie mogę nic zmienić.
 
Aduś, No czuje się dobrze, nic mnie nie boli. Dzisiaj zrobili mi wlewkę bo 4 dzień się męczyłam z zaparciem 🥺na szczęście podziałało. A psychicznie? Jakoś staram się odwracać uwagę, obejrzałam kolejny odcinek „Szadzi” ze Stuhrem, pooglądałam instagrama, trochę gadam z koleżanka z sali. Zjadłam śniadanie, obiad, podwieczorek. Kilka razy z mężem na kamerce rozmawiałam , zabrał mnie do sklepu 🙂
Staram się nie myśleć o niczym. Szukałam wycieczki ma wakacje, bo tanio się zrobiło i jest s czym wybierać. Po prostu muszę przetrwać. Nic innego nie poradzę. Nie mogę nic zmienić.
Ja wierzę że wszytko skończy się dobrze ze wyleczą bakterie pęcherz się colnie tylko dobrze by było jakbyś leżała z miednica wyżej i zaloza ci cos💪
 
Ja wierzę że wszytko skończy się dobrze ze wyleczą bakterie pęcherz się colnie tylko dobrze by było jakbyś leżała z miednica wyżej i zaloza ci cos💪
Pęcherz chyba nie może się cofnąć. Ja leżeć pozycji trendelenburga : głowa niżej niż pupa i nogi, No i tak już od 12 dni ale jak widać w niczym to nie pomogło 🥺
 
Pęcherz jak jest już w kanale rodnym nie może się niestety cofnąć teoretycznie oczywiście. Ale mogą dawać magnez i inne lekarstwa na powstrzymanie porodu. Tak jak pisałam my wytrzymaliśmy 6 tygodni a nam nie dawali kilku dni. Wiara czyni cuda.
 
reklama
Pęcherz jak jest już w kanale rodnym nie może się niestety cofnąć teoretycznie oczywiście. Ale mogą dawać magnez i inne lekarstwa na powstrzymanie porodu. Tak jak pisałam my wytrzymaliśmy 6 tygodni a nam nie dawali kilku dni. Wiara czyni cuda.
To dlugo wytrzymałaś. W którym tygodniu ciąży to było? Skończyło się dobrze?
 
Do góry