reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny które mają pessar czy wy też czułyście taki jakby opor przy wkładaniu luteiny jakby cos tam było i tabletka swobodnie nie wchodziła?? Zdążyło mi się to dziś pierwszy raz generalnie cały cxas leżę dziś wyszłam pierwszy raz na badania od założenia pessara i może przez to chodzenie??
Hej! Ja mialam pessar od lutego do maja. Miałam momenty jakby wszystko w środku było spuchnięte, lekarz mówił, ze to właśnie od pessara i hormonów. Ale możesz dopytać swojego.
Mogłam chodzić i wieczorami pessar był niżej niż wieczorem ;)
Który u ciebie tydzień i jakaś miałaś szyjkę?
 
reklama
Hej! Ja mialam pessar od lutego do maja. Miałam momenty jakby wszystko w środku było spuchnięte, lekarz mówił, ze to właśnie od pessara i hormonów. Ale możesz dopytać swojego.
Mogłam chodzić i wieczorami pessar był niżej niż wieczorem ;)
Który u ciebie tydzień i jakaś miałaś szyjkę?
U mnie 20i5 ale ciaza blizniacza szyjka 2.2 a u ciebie jak było.?
 
W 21 tc założony na szyjkę około 3-2,5 cm, ze względu na historie poprzedniej ciąży. Po zdjęciu szyjka ma 1,5cm, twarda, zamknięta. A funkcjonowałam w miarę normalnie - codziennie krótki spacer, w domu gotowałam, ogarniałam na tyle ile mogłam. Starałam się nie chodzić po schodach ;) teraz w druga stronę ;P
 
W 21 tc założony na szyjkę około 3-2,5 cm, ze względu na historie poprzedniej ciąży. Po zdjęciu szyjka ma 1,5cm, twarda, zamknięta. A funkcjonowałam w miarę normalnie - codziennie krótki spacer, w domu gotowałam, ogarniałam na tyle ile mogłam. Starałam się nie chodzić po schodach ;) teraz w druga stronę ;P
Jeszcze w dwupaku? [emoji16]
 
W 21 tc założony na szyjkę około 3-2,5 cm, ze względu na historie poprzedniej ciąży. Po zdjęciu szyjka ma 1,5cm, twarda, zamknięta. A funkcjonowałam w miarę normalnie - codziennie krótki spacer, w domu gotowałam, ogarniałam na tyle ile mogłam. Starałam się nie chodzić po schodach ;) teraz w druga stronę ;P
No ja niestety raz dziennie muszę zejsc po schodach 🙈
 
Hej! Ja mialam pessar od lutego do maja. Miałam momenty jakby wszystko w środku było spuchnięte, lekarz mówił, ze to właśnie od pessara i hormonów. Ale możesz dopytać swojego.
Mogłam chodzić i wieczorami pessar był niżej niż wieczorem ;)
Który u ciebie tydzień i jakaś miałaś szyjkę?
A jak aplikowałas luteine na stojąco czy leżąco? Jak się miała twoja szyjka po zalozeniu pessara skracała się?
 
reklama
Do góry