reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja miałam na pierwszej ciążowej wizycie pomiar i później co wizytę. I ten pomiar jak i pierwsze USG ponoć najważniejsze. Tylko że każdy lekarz prowadzi ciążę inaczej.
Na wizycie serduszkowej już Ci szyjkę lekarz mierzył? Z tym się jeszcze nie spotkałam aby tak wcześnie ją mierzono
 
reklama
Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(
 
Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(
Szyjka jest bardzo ukrwiona, po szwie można plamić nawet tydzień, podejrzewam że po pessarzs również ewentualnie krócej.. Na jaką długość założony pessar?
 
Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(
Hej. Ja też się czułam kiepsko w pierwszych dniach, ale to potem powinno minąć. Leżysz i odpoczywasz? Zobaczysz, że szybko zleci te 6 tygodni 🙂
 
Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(
Ja nie plamiłam ale lekarz też mnie uprzedzał ze może tak być. Też miałam parę gorszych dni zanim się przyzwyczaiłam do niego ale z czasem vedzie lepiej 😉
 
reklama
Staram się leżeć i odpoczywać. Ale wiesz jak to jest w domu :) wstanę po to , po tamto... ;) Ale ogólnie leżę i odpoczywam :) A ty jak się czujesz?
Dziękuje, że pytasz. Mi ostatnio też gorzej idzie z leżeniem, ale i częściej coś kłuje, ciągnie i pobolewa, a i psychicznie jakoś zmęczona coraz bardziej jestem. Synek ma już ponad 1600g (jutro mamy 31+0). Teraz odliczamy do 32 i 34 🙂 Doktor mówi, że potem będę mogła trochę normalniej żyć 😁 A Ty jak się trzymasz?
 
Do góry