reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A może pessar się zsuwa ? Może jest źle założony? I dokładnie powiedz wszystko lekarzowi. W sumie pewnie najlepiej w poniedziałek jak będzie prowadzący oddziału bo pewnie w weekend są tylko jacyś dyżurujący ale oni też muszą zareagować . Miałaś kontrolę tego jak ten pessar tam się trzyma?
 
reklama
A może pessar się zsuwa ? Może jest źle założony? I dokładnie powiedz wszystko lekarzowi. W sumie pewnie najlepiej w poniedziałek jak będzie prowadzący oddziału bo pewnie w weekend są tylko jacyś dyżurujący ale oni też muszą zareagować . Miałaś kontrolę tego jak ten pessar tam się trzyma?
Nie nie mialam jeszxze zadnej kontroli :(
 
Wiem wiem, mam nadzieję ze mi odlacza KTG wiec bedzie juz latwiej

W poprzedniej ciąży jak leżałam w szpitalu to codziennie po 3 razy było to robione ktg, jeśli się nie udało to znowu, wiec przez 3 tygodnie tak mnie wymęczyło to ktg, ze szok 😞 młody też bardzo szalał podczas badania i tętno nieraz miał powyżej 180 😱
 
W poprzedniej ciąży jak leżałam w szpitalu to codziennie po 3 razy było to robione ktg, jeśli się nie udało to znowu, wiec przez 3 tygodnie tak mnie wymęczyło to ktg, ze szok 😞 młody też bardzo szalał podczas badania i tętno nieraz miał powyżej 180 😱
A ja caly czas, przerwa na siku i jedzenie...maly tez sie denerwuje..brzuch ugnieciony caly czas w miejscu krazka...teraz inne dziewczyny maja 6×1h na dobe podloczenie...u mnie bylo niby jakies spowolnienie, ale tu jak zmieniasz pozycje, maly ucieka, zle lezysz to nie łapie dobrze🤷‍♀️
 
A ile dni masz być tak podłączona? :( Współczuję, lekarz nie powiedział jaki jest tego cel?
Bylam pierwsze 2 dni, potem 6×1 godz w ciagu doby i od wczoraj do dzis do 13... cala noc prawie nie spalam pilnowalam zeby sie nie zsunelo itp.wiec dzis znowu na szczęście wrocilo te sesje 1 godzinne, ale w czasie trwania siedze i trzymam zeby zapis byl dobry... pploznej pytalam to jakies spowolnienie ale dla mnie to bardziej zly zapis🤷‍♀️
 
Ja jestem w szpitalu od piątku. Dostałam potwornego krwawienia i pojechałam do szpitala. Zrobił się krwiak, z szyjka i szwem dobrze. Z dzieckiem też. Może pod koniec tygodnia wyjdę.. Ale może
 
A mnie dzis po obiedzie i po nospie zaczely swedzic dlonie, piec oczy i katar...oczy katar przeszlo rece jeszcze swedza, dostalam wapno...jak bede miala cholestaze to juz kompletna zalamka...od tylu lekow wiadomo ze watroba moze "siadac" 😭😭 a myslalam ze wyjde poniedzialek, wtorek do domu...
 
reklama
Masakra :( dawajcie znać co i jak, w szpitalu na pewno nad wszystkim zapanują !
Ja jestem w szpitalu od piątku. Dostałam potwornego krwawienia i pojechałam do szpitala. Zrobił się krwiak, z szyjka i szwem dobrze. Z dzieckiem też. Może pod koniec tygodnia wyjdę.. Ale może
Ja miałam krwiaka w 13 tygodniu i miałam mega krwotok jak dla mnie to był szok :o że tyle krwi może wylecieć i...wszystko było OK. Chyba z trzy tygodnie się wchłaniał i z miesiąc jeszcze później plamiłam :o
 
Do góry