reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Karowa, patologia ciazy🤷‍♀️ USG nie bylo...wiem wlasnie bo moj malutki zawsze jak sie podpinam do badania strasznie sie wierci..no te spowolnienia sa ale za sekunde juz tetno wzrasta🤷‍♀️ no ja sie na tym nie znam, lepiej byc pod opieka wiadomo...ale lezec to moge i w domu i przyjezdzac na ktg co kilka dni🤷‍♀️

I jak sytuacja, udało się wyjść do domu ? 😉
 
reklama
Niestety nie wychodze...chwila zalamania juz byla, nadal chce mi sie plakac🤷‍♀️ Znowu chc mnie obserwowac...nie to ze zle ze chca itp.lub ze nie dbam o synka...ale wyglada jakbym miala deceleracje ale...."Deceleracje jest to krótkotrwały spadek częstotliwości akcji serca płodu (> 15/min przez 10 sekund lub dłużej)" a u mnie to sekunda, max dwiesekundy a jak pytalam o co chodzi to ze nie wiedza ze to wystepuje do 23 tc czasem do pozniej, moze maluszek jest za maly itp🤦‍♀️ wiec nawet jakbym tu nie przyjechala lezalabym sobie normalnie w domu..w USG wyszlo ok, wad serca nie ma...wyzalilam sie 😞😉
 
Myślisz, że celowo wyolbrzymiają, żeby Cię tam przetrzymać? 🤔 Kurczę, długo już tam jesteś, nawet nie pamiętam z jakiego powodu pojechałaś 😐
 
Myślisz, że celowo wyolbrzymiają, żeby Cię tam przetrzymać? 🤔 Kurczę, długo już tam jesteś, nawet nie pamiętam z jakiego powodu pojechałaś 😐
Nie wiem wiesz...wczoraj byla moja lekarz mowila ze ok, usg ok...no ok dobrze ze tak pilnuja itp...ale ewentualnie moglabym dojezdzac na KTG no co 2-3 dni🤷‍♀️ nie mam pojęcia czemu tetno jest ok a na sekunde dwie zwalnia🤷‍♀️ mam nadzieję ze poprawi sie...ale nie wiem czy w 29 tc moze byc idealne 🤷‍♀️ dla mojej psychiki wolalabym lezec w domu, a tu ze stresu tylko moze byc gorzej...ale bede miala nadzieje ze sie poprawi i bedzie dobrze :),pojechałam z lekko ale to lekko zabrawionym sluzem a w trakcie pobytu zalozyli pessar...
 
A powiedzieli jak to będą leczyć? Czy tylko można to obserwować? Szkoda że tak długo musisz być w szpitalu, ja byłam tydzień i już trochę mi było źle ..
 
A powiedzieli jak to będą leczyć? Czy tylko można to obserwować? Szkoda że tak długo musisz być w szpitalu, ja byłam tydzień i już trochę mi było źle ..
Jak oni nie wiedza czemu tak sie dzieje🤷‍♀️ tylko obserwacja i obserwacja...moje dziecko bedzie tak zestresowane ze szok😐😐
 
Nie wiem wiesz...wczoraj byla moja lekarz mowila ze ok, usg ok...no ok dobrze ze tak pilnuja itp...ale ewentualnie moglabym dojezdzac na KTG no co 2-3 dni🤷‍♀️ nie mam pojęcia czemu tetno jest ok a na sekunde dwie zwalnia🤷‍♀️ mam nadzieję ze poprawi sie...ale nie wiem czy w 29 tc moze byc idealne 🤷‍♀️ dla mojej psychiki wolalabym lezec w domu, a tu ze stresu tylko moze byc gorzej...ale bede miala nadzieje ze sie poprawi i bedzie dobrze :),pojechałam z lekko ale to lekko zabrawionym sluzem a w trakcie pobytu zalozyli pessar...
A nie możesz poprosić lekarki prowadzącej żeby interweniowała? Możesz się sama wypisać, możesz zadzwonić do położnej środowiskowej i zapytać czy ona wykonuje ktg (również czy może przyjeżdżać do Ciebie do domu kontrolowac).. wizyty POZ odgórnie się należą ;) troche wygląda jakby coś starali się wymyślić żeby Cię przetrzymać w tym szpitalu.. przynajmniej mają za Ciebie kasę.. Mi w 32tc jeszcze się zastanawiali czy ktg chwyci i pamiętam że musiałam leżeć zupełnie inaczej niż kobiety w wyższym tygodniu żeby coś z zapisu wyszło, więc wydaje mi się, że w twoim tc mogą wychodzić drobne nieprawidłowości, szczególnie że na usg jest wszystko ok
 
reklama
A nie możesz poprosić lekarki prowadzącej żeby interweniowała? Możesz się sama wypisać, możesz zadzwonić do położnej środowiskowej i zapytać czy ona wykonuje ktg (również czy może przyjeżdżać do Ciebie do domu kontrolowac).. wizyty POZ odgórnie się należą ;) troche wygląda jakby coś starali się wymyślić żeby Cię przetrzymać w tym szpitalu.. przynajmniej mają za Ciebie kasę.. Mi w 32tc jeszcze się zastanawiali czy ktg chwyci i pamiętam że musiałam leżeć zupełnie inaczej niż kobiety w wyższym tygodniu żeby coś z zapisu wyszło, więc wydaje mi się, że w twoim tc mogą wychodzić drobne nieprawidłowości, szczególnie że na usg jest wszystko ok
Niby miala cos powiedzieć ale nie wiem🤷‍♀️ teraz bedzie tydzien na urlopie wiec nie wiem...moze pomysle o tej poloznej srodowiskowej... bardzo bym chciała wyjsc bo usg III trymestru chce zrobic prywatnie tam gdzie I i II trymestr...myślałam o tym zeby wyjsc sama ale wiesz jak to jest potem bedzie ze to moja wina itp😭 jeszcze pomysle do srody co robic...a Ty jak lezalas do badania? I gdzie mialas podpiete?
 
Do góry