reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi czasem twardnieje też od jak więcej zjem albo zjem cos co gorzej się trawi...ale jak nie jesteś pewna to leż więcej albo jedz na IP i sprawdź czy wszystko ok... A masz problemy z szyjka?
Jak narazie gin sprawdzał to nie ma,ale we wcześniejszej ciazy miałam problem że szyjka się skracała i urodziłam za wcześnie.Poczekam przez wekeend co się będzie działo.Najgorzej napina się jak chodzę. Biorę jeszcze teraz magnez, może wyciszy to trochę.A od początku tej ciazy biorę Luteine cały czas.Chyba że będzie coraz gorzej, tak że nie dam rady to pojadę na IP.
 
reklama
Jak narazie gin sprawdzał to nie ma,ale we wcześniejszej ciazy miałam problem że szyjka się skracała i urodziłam za wcześnie.Poczekam przez wekeend co się będzie działo.Najgorzej napina się jak chodzę. Biorę jeszcze teraz magnez, może wyciszy to trochę.A od początku tej ciazy biorę Luteine cały czas.Chyba że będzie coraz gorzej, tak że nie dam rady to pojadę na IP.
Ja biorę i magnez i nospę, jak twardnienia mi dokuczają, ale raczej nie działa ani jedno ani drugie. Nospę to raczej dla spokojności, że inne skurcze powstrzyma, bo na te twardnienie, czyli skurcze BH to to nie pomaga w ogóle.
 
Dziewczyny nie wiem co robic...czy wypisac sie na wlasne zadanie, kupic detektor tetna i mierzyć w domu🤷‍♀️ w piatek 16 lipca mam USG III trymestru..i jakby bylo cos nie tak wrocic🤷‍♀️ z usg szpitalnego wszystko w porzadku, plamienia po pesarze juz nie ma, nie czuje go itp.sama nie wiem co robic..jejciu🤦‍♀️
Może się wypisz i skonsultuj z innym lub swoim lekarzem? Zapytaj się jakie są zagrożenia przy tym co u Ciebie wykryli i może jeśli trzeba to rzeczywiście kup detektor
 
Może się wypisz i skonsultuj z innym lub swoim lekarzem? Zapytaj się jakie są zagrożenia przy tym co u Ciebie wykryli i może jeśli trzeba to rzeczywiście kup detektor
Dzis caly czas patrze na zapis...mam w przedziale 110-160 kilka sekund ponad 160 i 170 ale to pewnie sie wierci...i raz sekunda 109, czasem 112, 115 no ale miesci sie w normie🤷‍♀️ no moja lekarz napisala zebym porozmawiala z ta lekarz i powiedziała ze bede przychodzic na KTG do szpitala lub kupie sobie detektor...czasami mam wrazenie ze od tego podpiecia bo podpinam pod brzuchem to mi sie napina brzuch na dole...czasem czuje jajniki itp.jejku moze juz od stresu tak mam czy dobrze wyjdzie itp..i boje sien e cos innego sie stanie ale to juz chyba kazda z nas tak ma...myslalam ze to bedzie łatwiejsze ze jal sie uda to juz bedzie ok...
 
U mnie się nie zgodzili na przychodzenie tylko na ktg - tez pominęłam przez to prywatne badanie:(
Albo jestem w szpitalu albo nie wtedy mogę sobie prywatnie ktg robić a jak jestem w szpitalu to w ramach codziennej opieki robią ktg. Tez to dla mnie dziwne, czułam ze niepotrzebne zajmuje miejsce bo mogłabym na same badanie dojechać ale nie było zgody.
 
U mnie się nie zgodzili na przychodzenie tylko na ktg - tez pominęłam przez to prywatne badanie:(
Albo jestem w szpitalu albo nie wtedy mogę sobie prywatnie ktg robić a jak jestem w szpitalu to w ramach codziennej opieki robią ktg. Tez to dla mnie dziwne, czułam ze niepotrzebne zajmuje miejsce bo mogłabym na same badanie dojechać ale nie było zgody.
A jakie KTG mialas? I w ktorym tc? Ja nie wiem sama🤷‍♀️ jeszcze sie zastanawiam, najwyzej kupie sobie detektor lub bede robic prywatnie...
 
Jak tam dziewczyny? Mi jakoś dzisiaj duszno, ciężko ...wypiłam już chyba ze trzy litry wody i dalej leżę jakbym cały dzień spędziłam nie na łóżku, a na słońcu 😅 teraz myślę o ciuszkach i kompletnie nie wiem ile jakich kupić ... Macie w tym doświadczenie?
 
reklama
A jakie KTG mialas? I w ktorym tc? Ja nie wiem sama🤷‍♀️ jeszcze sie zastanawiam, najwyzej kupie sobie detektor lub bede robic prywatnie...
Jak to jakie? Takie normalne… zdecydowałam się na pobyt w szpitalu było to około 32 tc.
trwało około godziny i było raz dziennie. Detektorem sprawdzali co kilka godzin.
 
Do góry