reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A i ja też planuje iść na drugie USG trzeciego trymestru, ale to dlatego że mój mąż nie może wejść do obecnego lekarza i chcemy się wybrać by mógł wreszcie zobaczyć bobaski w brzuszku :) ogólnie USG chyba stresują trochę dzieci, ale myślę że teraz jak już są takie duże to i tak odbierają dużo bodźców z otoczenia
 
Chce isc na 2 USG III trymestru do innego lekarza, jestem ciekawa czy on cos innego powie 🤔 myslicie ze te USG duzo szkodzi dziecku? Slyszal ktos o lekarzu M.Ciebiera? (Warszawa)

Ja chodzę do Debski Clinic w Warszawie akurat do innego lekarza ale M.Ciebiera tam przyjmuje. Słyszałam bardzo dobre opinie o nim i jest dobrze wykształcony.
 
A i ja też planuje iść na drugie USG trzeciego trymestru, ale to dlatego że mój mąż nie może wejść do obecnego lekarza i chcemy się wybrać by mógł wreszcie zobaczyć bobaski w brzuszku :) ogólnie USG chyba stresują trochę dzieci, ale myślę że teraz jak już są takie duże to i tak odbierają dużo bodźców z otoczenia
No moj malutki to juz taki zestresowany pewnie ze szok😭 szpitalem tym ciaglym badaniem KTG, 3 usg w ciagu 2 tygodni i jeszcze ja go teraz mecze KTG domowym...i wiecie co teraz pomyślałam przy tym spowolnieniu polozna zamiast zmienic mi pozycje nadal uciskala ten "krązek"😡 przecież powinnam zmienic pozycje bo moze gdzies uciskal..ale w tamtej chwili na to nie wpadlam...
 
Cześć Dziewczyny! Jak się macie? Jak na froncie?

Ja właśnie czekam na telefon ze szpitala – jak tylko będzie miejsce na patologii to mam jechać na zdjęcie szwu i obserwacje. Dzisiaj u mnie 36+5 🙄 Ponad 20 tygodni męki za nami, a to co się wydawało niemożliwe jednak okazało się realne. Szok! Trzymajcie za nas kciuki. Uściski!
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jak się macie? Jak na froncie?

Ja właśnie czekam na telefon ze szpitala – jak tylko będzie miejsce na patologii to mam jechać na zdjęcie szwu i obserwacje. Dzisiaj u mnie 36+5 🙄 Ponad 20 tygodni męki za nami, a to co się wydawało niemożliwe jednak okazało się realne. Szok! Trzymajcie za nas kciuki. Uściski!
Ja jade dzis na 2 USG III trymestru...nie wiem czy to dobry pomysł bo to 3 usg w ciagu tygodnia :( KTG mam w domu narazie niby wychodzi w normie...stresuje sie tym ze nie poszlam do szpitala...a tak to jakos leci, gdyby nie stres z KTG byloby idelanie...gdzie czekasz na miejsce na patologi? Trzymam kciuki❤
 
Do góry