reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja jade dzis na 2 USG III trymestru...nie wiem czy to dobry pomysł bo to 3 usg w ciagu tygodnia :( KTG mam w domu narazie niby wychodzi w normie...stresuje sie tym ze nie poszlam do szpitala...a tak to jakos leci, gdyby nie stres z KTG byloby idelanie...gdzie czekasz na miejsce na patologi? Trzymam kciuki❤
Dobrze, że KTG w normie. Spoko pomysł z tym wypożyczeniem. Nie stresuj się! Kontrolujesz sytuację, regularnie sprawdzasz. Nie ma co tam gnić w szpitalu skoro jest w normie 🥰

W UCK w Gdańsku. Już do mnie dzwonili i zaraz jadę 😵‍💫
 
Cześć 😉 właśnie wróciłam od lekarza, szyjka delikatnie się skróciła od poprzedniej wizyty ale nadal jest ok, pessar trzyma szyjkę, nie ma rozwarcia. Ogólnie lekarz powiedział, ze jest zadowolony i pessar jak na razie spełnia swoją funkcje. Jestem w 33 tc, następna wizyta za 3 tygodnie. Mam nadzieje, ze dotrwam do 37 tygodnia choć nieraz miewam częste twardnienia brzucha…
 
Ja wczoraj znowu miałam chwilę grozy i pewnie już do czwartku będę niespokojna :( tak mi wieczorem twardniał brzuch i skurcze, bóle ale cały czas też czułam trawienie więc to chyba od tego ... Dzisiaj już jest lepiej ale dalej jak tylko coś zjem i minie z godzina to czuję napinanie...jem lekkie rzeczy i małe porcje..nie wiem co się porobiło. Sama nie wiem czy jechać na IP czy poczekać do czwartku do wizyty :(
Sama wizyta na IP jest dla mnie jakoś już tak stresująca że wolałabym żeby mój lekarz mnie zbadał
Czy Wam tak też twardnieje brzuch od jedzenia?
 
Ja wczoraj znowu miałam chwilę grozy i pewnie już do czwartku będę niespokojna :( tak mi wieczorem twardniał brzuch i skurcze, bóle ale cały czas też czułam trawienie więc to chyba od tego ... Dzisiaj już jest lepiej ale dalej jak tylko coś zjem i minie z godzina to czuję napinanie...jem lekkie rzeczy i małe porcje..nie wiem co się porobiło. Sama nie wiem czy jechać na IP czy poczekać do czwartku do wizyty :(
Sama wizyta na IP jest dla mnie jakoś już tak stresująca że wolałabym żeby mój lekarz mnie zbadał
Czy Wam tak też twardnieje brzuch od jedzenia?
Ja wczoraj miałam to samo i jestem pewna, że to z jedzenia właśnie i takiego zastoju w jelitach. Dlatego się tym nie przejmuję, bo wiem że nie od dziś zdarzają się takie dni. W moim przypadku ani nie pisze to skurczy na ktg, ani nie skraca tez szyjki. 😊
 
Ja wczoraj miałam to samo i jestem pewna, że to z jedzenia właśnie i takiego zastoju w jelitach. Dlatego się tym nie przejmuję, bo wiem że nie od dziś zdarzają się takie dni. W moim przypadku ani nie pisze to skurczy na ktg, ani nie skraca tez szyjki. 😊
Ale juz Ci przeszło? Ile u Ciebie trwają takie epizody? Tylko wieczór ?
 
Ja jade dzis na 2 USG III trymestru...nie wiem czy to dobry pomysł bo to 3 usg w ciagu tygodnia :( KTG mam w domu narazie niby wychodzi w normie...stresuje sie tym ze nie poszlam do szpitala...a tak to jakos leci, gdyby nie stres z KTG byloby idelanie...gdzie czekasz na miejsce na patologi? Trzymam kciuki❤
Usg nie zaszkodzi. Ja raz miałam robione 6 razy w ciągu tygodnia i jest wszystko ok :)
 
Ja wczoraj znowu miałam chwilę grozy i pewnie już do czwartku będę niespokojna :( tak mi wieczorem twardniał brzuch i skurcze, bóle ale cały czas też czułam trawienie więc to chyba od tego ... Dzisiaj już jest lepiej ale dalej jak tylko coś zjem i minie z godzina to czuję napinanie...jem lekkie rzeczy i małe porcje..nie wiem co się porobiło. Sama nie wiem czy jechać na IP czy poczekać do czwartku do wizyty :(
Sama wizyta na IP jest dla mnie jakoś już tak stresująca że wolałabym żeby mój lekarz mnie zbadał
Czy Wam tak też twardnieje brzuch od jedzenia?
Ja miewałam i miewam tak samo ☹️ Były takie dni, że się bałam jeść, bo dosłownie po wszystkim tak się czułam. A jak miałam raz epizod z domową pizzą pełnoziarnistą (3 kawałki) to myślałam, że umrę 🥵
 
reklama
Czy ktoras miala tak jakby bol jajnika, kłucie w lewej stronie...wydaje mi sie ze tak sie rozciągnąl..ale bol nieprzyjemny😐 wzielam nospe...
 
Do góry