reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dołączam się do Was dziewczyny 🙈 u mnie wizyta dopiero 12.08. Obecnie 32tc. Szyjka póki co trzyma, leżę i się nie ruszam 😁 wytrzymamy! Nie ma innej opcji

U mnie 33 tc i szyjka jeszcze jakoś trzyma, byłam u lekarza 19 lipca, następna dopiero 9 sierpnia i wtedy będę miała pobierany posiew GBS. Mam nadzieje, ze wytrzymam… 😉
 
reklama
hej dziewczyny,
czy któraś z przyszłych mamuś słyszała o kinesiotapingu albo stosowała może? Podobno ma podtrzymywać brzuch.

Byłam u fizjoterapeuty uroginekologicznego bo tak mi się pospinały wszystkie mięśnie z lewej strony na plecach + bóle w krzyżu, że już spać nie mogłam i zostałam lekko pomasowana i oklejona pod brzuchem i pas ciągnie się na plecy i na krzyż jakby. Mam nosić 5-7dni. Ciekawa jestem efektów póki co żadnego bólu w lędźwiach co jest dla mnie mega nowością.
(Pessar nadal mam jeszcze 3 tygodnie 😩 obecnie 35tc. 🙂)
Mi to od
Jestem po wizycie..u mnie pessar dobrze trzyma, dalej lezenie, i moze tak byc ze urodze wczesniej...4 sierpnia mam USG by spr.czy komora sie powiększyła (mam nadzieje ze nie) a 19 sierpnia mam wizyte u swojej i mam nadzieje ze dotrzymam, wytrzymam do tego czasu...a najlepiej by bylo chociaz do 30 sierpnia..a no i na 95% cc bo maly glowka u gory🤷‍♀️ a i mam pyt.u Was tez dzieci "napinaja brzuch" czesciej o konkretnej porze dnia? Bo moj to najczęściej wieczorem kilka razy.
Tak, poznym wieczorem i często nad ranem
 
Hej, u mnie niestety słabo..jednak chyba ciąża blizniacza rządzi się swoimi prawami... Dzisiaj na USG i badaniu wyszło że szew praktycznie już nie trzyma😓 .... Nie wiem jeszcze co ze mną zrobią, ale zostawili mnie w szpitalu:( jestem kłębkiem nerwów bo to dopiero 28+3 ... Nie miałam żadnego krwawienia , co podobno jest dziwne bo jak szew puszcza to powinno być .. mam nadzieję że w szpitalu coś wymyśla żebym wytrwała jeszcze chociaż 4 tygodnie:(
 
Hej, u mnie niestety słabo..jednak chyba ciąża blizniacza rządzi się swoimi prawami... Dzisiaj na USG i badaniu wyszło że szew praktycznie już nie trzyma😓 .... Nie wiem jeszcze co ze mną zrobią, ale zostawili mnie w szpitalu:( jestem kłębkiem nerwów bo to dopiero 28+3 ... Nie miałam żadnego krwawienia , co podobno jest dziwne bo jak szew puszcza to powinno być .. mam nadzieję że w szpitalu coś wymyśla żebym wytrwała jeszcze chociaż 4 tygodnie:(
Ściskam kciuki i wysyłam dobre myśli, trzymajcie się 💜💜💜
 
Hej, u mnie niestety słabo..jednak chyba ciąża blizniacza rządzi się swoimi prawami... Dzisiaj na USG i badaniu wyszło że szew praktycznie już nie trzyma😓 .... Nie wiem jeszcze co ze mną zrobią, ale zostawili mnie w szpitalu:( jestem kłębkiem nerwów bo to dopiero 28+3 ... Nie miałam żadnego krwawienia , co podobno jest dziwne bo jak szew puszcza to powinno być .. mam nadzieję że w szpitalu coś wymyśla żebym wytrwała jeszcze chociaż 4 tygodnie:(
Najważniejsze, ze jesteś pod opieka w dobrych rękach, mi tez się wydawało, ze nie dotrwam, a już 30+3. Lekarze napewno coś zaradza i jeszcze dotrwacie nawet dłużej 😉
 
Dziewczyny mam pytanie🤔 o ruchy dziecka..czy w kazdej godzinie czujecie te 4 ruchy? Bo u mnie to czuje rano, przez caly dzien to zalezy i wiecej wieczorem, kopniecia, wypinanie brzucha i w ciagu godziny jest ich czasem wiecej🤷‍♀️
 
Dziewczyny mam pytanie🤔 o ruchy dziecka..czy w kazdej godzinie czujecie te 4 ruchy? Bo u mnie to czuje rano, przez caly dzien to zalezy i wiecej wieczorem, kopniecia, wypinanie brzucha i w ciagu godziny jest ich czasem wiecej🤷‍♀️
Mam tak samo. Cała ciąże.. a czasem to i tylko raz dziennie.
 
Pozdrawiam Was kochane po CC. Mam już synka przy sobie ❤️ Niestety do planowanego nie wytrwaliśmy i szybko wyciągali go 10h szybciej (nagle dostałam jakiejś gorączki, a on miał przez to tachykardie – podejrzewali, że to jakaś infekcja). No ale na ten moment wszystko z nim chyba dobrze. Uściski! ❤️❤️❤️
Gratulacje 😍😍😍 tyle szczęścia przed Tobą. Życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i malucha🥰 trzymaj za nas kciuki!!!
 
reklama
Do góry