reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny melduje że wczoraj o 8:56 urodził się Władzio. Ma 2500 gram i 51 cm. Miałam cesarkę i dopiero dochodzę do siebie. O 4:20 odeszły mi wody :/ mały był ułożony pośladków więc naturalnie nie było szans rodzice. Jest w inkubatorze podpiety do cepa żeby go troszkę wspomóc. Ja walczę o laktację . Staram się myśleć pozytywnie . A jak Wy się trzymacie?
 
Dziewczyny melduje że wczoraj o 8:56 urodził się Władzio. Ma 2500 gram i 51 cm. Miałam cesarkę i dopiero dochodzę do siebie. O 4:20 odeszły mi wody :/ mały był ułożony pośladków więc naturalnie nie było szans rodzice. Jest w inkubatorze podpiety do cepa żeby go troszkę wspomóc. Ja walczę o laktację . Staram się myśleć pozytywnie . A jak Wy się trzymacie?
Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i synusia ❤️ Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki 😊😊
 
Dziewczyny melduje że wczoraj o 8:56 urodził się Władzio. Ma 2500 gram i 51 cm. Miałam cesarkę i dopiero dochodzę do siebie. O 4:20 odeszły mi wody :/ mały był ułożony pośladków więc naturalnie nie było szans rodzice. Jest w inkubatorze podpiety do cepa żeby go troszkę wspomóc. Ja walczę o laktację . Staram się myśleć pozytywnie . A jak Wy się trzymacie?

Gratulacje 🥰 Ja 5 lat temu urodziłam Ksawerego w 34 tygodniu, w szpitalu byliśmy 2 tygodnie tylko ze względu na słaby odruch ssania i później żółtaczkę. Jest zdrowym, wesołym chłopcem, który prawie wcale nie choruje także u Was na pewno tez wszystko będzie dobrze ❤️
 
Gratulacje 🥰 Ja 5 lat temu urodziłam Ksawerego w 34 tygodniu, w szpitalu byliśmy 2 tygodnie tylko ze względu na słaby odruch ssania i później żółtaczkę. Jest zdrowym, wesołym chłopcem, który prawie wcale nie choruje także u Was na pewno tez wszystko będzie dobrze ❤️
Dziękujemy bardzo :) mały ma dobry odruch ssania tylko z oddechem słabiej. Ale walczy. Ja ostro walczę o laktację ale z marnym skutkiem jak na razie :( to dopiero pierwsza doba więc daje sobie czas
 
Cześć! Dziewczyny mam 21tydz i macica mi się spina i brzuch tak bardzo kilkanaście razy, ze nie wiem już co robić. Przejść 500 m bez nospy to dramat.

Aspargin 2x3 nie pomaga, nospa na chwile.

Szyjka 4tyg temu 4,5, wczoraj na połówkowych 3,5, ale gin uznał ze jest ok..

Wizyta u mojego lekarza za 2tyg, przekładać ja?

Co wam pomaga? Jestem w takim stresie już, to dopiero 21tydzien:(
 
Cześć! Dziewczyny mam 21tydz i macica mi się spina i brzuch tak bardzo kilkanaście razy, ze nie wiem już co robić. Przejść 500 m bez nospy to dramat.

Aspargin 2x3 nie pomaga, nospa na chwile.

Szyjka 4tyg temu 4,5, wczoraj na połówkowych 3,5, ale gin uznał ze jest ok..

Wizyta u mojego lekarza za 2tyg, przekładać ja?

Co wam pomaga? Jestem w takim stresie już, to dopiero 21tydzien:(
Jak się denerwujesz, to lepiej przełożyć wizytę:) nikt nigdy nie żałował że był u lekarza za dużo razy. Ewentualnie do kontroli na izbę przyjęć.
 
Dziękujemy bardzo :) mały ma dobry odruch ssania tylko z oddechem słabiej. Ale walczy. Ja ostro walczę o laktację ale z marnym skutkiem jak na razie :( to dopiero pierwsza doba więc daje sobie czas
Gratulacje! ❤️ Niech Władzio rośnie zdrowy i silny 🙂 Wyznam, że dla mnie po porodzie (tez CC) laktacja to największy problem – najpierw nie było wcale, więc walka, a potem od razu nawał i zapalenie piersi – dopiero puszcza i bez laktatora ani rusz 🤯
 
reklama
Czy ktoraś z Was miala/ma ból w lewym gornym rogu? (jakby pod piersią, zebrami) ja zawsze lezalam na lewym boku, zmienilam pozycje na inna i jest juz lepiej...nie wiem czy to tak maly uciska, czy to trzustka itp.
 
Do góry