reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Odnośnie bólu to ja wam powiem, że mi się udało jakoś przygotować psychicznie na to 😅 mówiłam sobie, że no będzie ku**wsko bolało ale to nie będzie trwać w nieskończoność, max parę godzin i koniec. I w czasie porodu czekałam na ten ku**wski ból..ktory się nie pojawił 😅 mogłabym rodzić co tydzień 😆 jedyne co mnie panicznie przerażało to komplikacje, że coś zacznie się dziać z dzieckiem, tętno, niedotlenienie itp a ja nie będę miała na to żadnego wpływu..
To rzeczywiście .
To będzie mój 4 poród, trzy poprzednie siłami natury. Nigdy tak się nie bałam....
Mały waży Ok 3kg. Lekarz chcę mnie położyć po 39 tygodniu w szpitalu, czyli w przyszłym tygodniu ze względu na wiek I nadciśnienie.
Mówił że może trzeba indukować poród, sprawdzić przepływy a ja się panicznie boję...
 
reklama
To rzeczywiście .
To będzie mój 4 poród, trzy poprzednie siłami natury. Nigdy tak się nie bałam....
Mały waży Ok 3kg. Lekarz chcę mnie położyć po 39 tygodniu w szpitalu, czyli w przyszłym tygodniu ze względu na wiek I nadciśnienie.
Mówił że może trzeba indukować poród, sprawdzić przepływy a ja się panicznie boję...
A jak wygladaly poprzednie porodu? Byly jakies traumatyczne? Na pewno bedzie dobrze, zobaczysz-4ty porod to pewnie bedzie tak szybka akcja ze moment urodzisz ;)
 
Dziewczyny mam pytanie czy wy też miałyście /miewacie takie kucia w pochwie ? Jakby igła ktoś kul ,mam paranoje że bardziej skraca mi się ta szyjka przy każdym takim kuciu :(
 
A jak wygladaly poprzednie porodu? Byly jakies traumatyczne? Na pewno bedzie dobrze, zobaczysz-4ty porod to pewnie bedzie tak szybka akcja ze moment urodzisz ;)
Pierwszy poród 9 h, drugi najgorszy ponad 16h, trzeci 2,5 h. Mam nadzieję że będzie szybko, ale przy ostatnim był największy ból i nie chcieli mi podać znieczulenia
 
Ja mam dziś od popołudnia brzuch jak kamień. Twardy i ciężki 😞 Ale u mnie to się wiąże ze wzdęciami, jak sobie z tym radzić? Espumisan nie pomaga, niby nie jem nic takiego, co by wzdymało, a wywala mnie jak nie wiadomo po czym...
 
reklama
Ja mam dziś od popołudnia brzuch jak kamień. Twardy i ciężki 😞 Ale u mnie to się wiąże ze wzdęciami, jak sobie z tym radzić? Espumisan nie pomaga, niby nie jem nic takiego, co by wzdymało, a wywala mnie jak nie wiadomo po czym...
Ja właśnie takie bóle żołądka mam razem z wdeciami i zaparciami jeszcze espumisanu nie brałam ,mi nospa pomaga i rumianek dziś pomógł może sproboj jakiegoś syropu albo właśnie rumianku siemienia lnianego ?
 
Do góry