reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak, szyjka w kształcie T, wcześniej była kształt U później Y
To dobrze :) Nie ma lejka ani rozwarcia. Często szew tak wpływa, jednak często przy niewydolnosci kształt Y wraca , dlatego tak ważne jest leżenie :)
Tylko nie wiem jak ktoś mógł dać szew rozpuszczalny. Bo zazwyczaj szew to taka specjalna tasiemka. Jestem w szoku, chyba ,że coś źle zrozumiałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak dokładnie mi powiedziała lekarka która wykonywała zabieg, że sanitariuszka się pomyliła i podała szew rozpuszczalny a że wyglądają tak samo to nikt się nie skapnął
Ale szew to jest taka taśma, którą się wszywa w szyjkę szwem takim, żeby wytrzymał kilka miesięcy. To taki szew, że nie może wrosnąć w ranę. Tego się nie da pomylić.
 
Ostatnia edycja:
Nikogo nie bronię ale producenci też nie ułatwiają zadania
Screenshot_20230411_194139_Instagram.jpg
 
reklama
Hej. Mam pytanie. Wiem,że żadna lekarzem nie jest ani z fusów nie wróży. Ale mimo wszystko wiecie dużo i macie różne doświadczenia 😋
Dwa razy zdarzył mi się taki napad bólu kręgosłupa w dolnym odcinku,takie chwilowe mocne rwanie ,jakby na biegunkę ,rwanie na zmianę pogody czy okres. Chwilę rozmasowalam i przeszło. Dzisiaj częściej twardnieje mi brzuch ,nawet jak siedzę,w ogóle jak hm połknęła balon . Dodatkowo nie byłam w toalecie na dwójce. Od rana mam takie nieprzyjemne kłucie w środku,jakiś mega nie boli,ale jest niemile. Jestem w 23+4dniu ciąży .
Czy któraś miała podobnie i zwiastowało to problem z szyjka ? 😏
 
Do góry