reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@P86 juz troszke spokojniejsza? Dalej boli swedzi itp? Dzis do domku w wersji lezacy nalesnik? :-)
Je leżę dalej w szpitalu. Pieczenie minęło, pojawia się czasami delikatnie, ale nie ma tragedii. Dzisiaj usg szyjki i szyjka nadal 2,2 -2,5. Wygląda jakby coś miło się wpuklac, ale jeszcze nie .. Leżę nogami do góry I czekam na werdykt.
 
reklama
W
No nie urodziłam… a planowe przyjęcie do szpitala mam na piątek 😂 ręce opadają. Dwa dni temu wieczorem myśleliśmy z mężem, że coś się rozkręci, bo skurcze miałam co 7 min, promieniowało w plecach aż do pośladków. Wczoraj wstałam rano i nic. Zero. Dziś noc przespana…
Już mi się nie chce czekać, obserwować i analizować. Niech się dzieje co chce. Dzisiaj na KTG jadę, na kolejne w tym tygodniu się nie zapisuję (mam zalecone dwa kontrolne, no chyba że coś dziś będzie nie tak to na środę będę szukać) - a tak to zrobią mi w piątek w szpitalu 😂

Jutro to kończymy 39tc. Jak tak dalej pójdzie to moje marzenie o urodzeniu niedużego dziecka odejdą w zapomnienie. Tydzień temu było 3100 to teraz może być ze 3300.
No weteranka normalnie... ale wierzę wam ,że chciałybyście być już po wszystkim ;)
 
Dziewczyny ja was podglądam, ale sie nie udzielam. Powiedzcie mi bo mam podobna sytuacje, jak mialyscie skrócona szyjke to czy braliście luteine jesli tak to kiedy odkladaliscie? I magnez bierzecie do konca czy do któregoś tc?
Luteina do 36 tc, magnez w sumie dalej biorę tylko od 37tc mniejsza dawkę (ale nie mam na pewno nadmiaru bo nawet biorąc magnez mialam wyniki z krwi tak w połowie normy, a miałam drgania powieki wcześniej więc ewidentnie potrzebuje). Z tym ze u mnie bez pessara i szwu, szyjka w najgorszym momencie chyba 11 mm miała.
 
Dziewczyny ja was podglądam, ale sie nie udzielam. Powiedzcie mi bo mam podobna sytuacje, jak mialyscie skrócona szyjke to czy braliście luteine jesli tak to kiedy odkladaliscie? I magnez bierzecie do konca czy do któregoś tc?

Ja do 35+6 luteina 3x dziennie.
Magne b6 forte 3x dziennie.

Robilam nawet ostatnio badanie magnezu i przy tej wiekszej dawce jestem po srodku normy. Magnez nie tak latwo podbic.
 
Je leżę dalej w szpitalu. Pieczenie minęło, pojawia się czasami delikatnie, ale nie ma tragedii. Dzisiaj usg szyjki i szyjka nadal 2,2 -2,5. Wygląda jakby coś miło się wpuklac, ale jeszcze nie .. Leżę nogami do góry I czekam na werdykt.

No i w koncu te upierliwe objawy mijaja!:-) czekamy z Toba na decyzje. Glowa do gory.
 
Luteina do 36 tc, magnez w sumie dalej biorę tylko od 37tc mniejsza dawkę (ale nie mam na pewno nadmiaru bo nawet biorąc magnez mialam wyniki z krwi tak w połowie normy, a miałam drgania powieki wcześniej więc ewidentnie potrzebuje). Z tym ze u mnie bez pessara i szwu, szyjka w najgorszym momencie chyba 11 mm miała.
Czemu nie założyli szwu ?
 
Luteina do 36 tc, magnez w sumie dalej biorę tylko od 37tc mniejsza dawkę (ale nie mam na pewno nadmiaru bo nawet biorąc magnez mialam wyniki z krwi tak w połowie normy, a miałam drgania powieki wcześniej więc ewidentnie potrzebuje). Z tym ze u mnie bez pessara i szwu, szyjka w najgorszym momencie chyba 11 mm miała.
Ja nie mam pessara, a moja szyjka juz sie zgladzila w poprzednim tygodniu i rozwarcie na opuszek a ciazy jeszcze kilka dni brakuje do donoszonej. Luteine odstawilam w 36+1 czyli wczoraj a nie wiem jak sytuacja z magnezem lekarz nic nie mówił a poki co dodzwonic sie nie mogę
 
Ja do 35+6 luteina 3x dziennie.
Magne b6 forte 3x dziennie.

Robilam nawet ostatnio badanie magnezu i przy tej wiekszej dawce jestem po srodku normy. Magnez nie tak latwo podbic.
Magne b6 forte 3x1 a w ktorym tygodniu jesteś? Jutro ide na krew to zbadam sobie magnez zeby miec jakis podgląd.
 
reklama
Ja nie mam pessara, a moja szyjka juz sie zgladzila w poprzednim tygodniu i rozwarcie na opuszek a ciazy jeszcze kilka dni brakuje do donoszonej. Luteine odstawilam w 36+1 czyli wczoraj a nie wiem jak sytuacja z magnezem lekarz nic nie mówił a poki co dodzwonic sie nie mogę
Generalnie co lekarz to inna opinia. U nas wszystko odstawiają po skończonym 34 tyg po to by nie powstrzymywać sztucznie macicy. Mówili mi że jak się tyle bierze tego to później szyjka się nie otworzyć i kończy się to cesarką ale to wiadomo nie ma reguły. Najlepiej zaufać i kierować się tym co mówi lekarz prowadzący bo tak to tylko się ma mętlik w głowie
 
Do góry