reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja u lekarza zawsze mialam wysokie :D a w szpitalu położne się śmiały że mi już mierzyć nie muszą bo wiecznie było 100/60 a po przebudzeniu zwykle 90/50 😂 jak raz było 120/80 to już szok
Mam dokładnie tak samo! W domu i w szpitalu 90/50, u lekarza 130/70… ale to dlatego ze mierzą przed wizytą, po wizycie zawsze byłam spokojniejsza 😂
 
reklama
Mam dokładnie tak samo! W domu i w szpitalu 90/50, u lekarza 130/70… ale to dlatego ze mierzą przed wizytą, po wizycie zawsze byłam spokojniejsza 😂
Tak powinni badać po badaniu a nie stresują przed😄 ale co ciekawe ja izbie przyjęć zawsze miałam normalne a te wyższe tylko przed wizytą u ginekologa
 
@Alexis124 nie milcz bo codziennie mam wrazenie ze rodzisz :p

Ja dzis 1.5cm rozwarcia, szyjki nie ma, widac pecherz i boli jak na okres. Moze ruszy w tym tyg samo
Chcialabym sn :-)
Też miałam na dzień dobry 1,5 cm, było wszystko widać, też bolało i chodzę już tak ponad 2 tyg. Dzisiaj robimy wycieczkę do szpitala bo mam wrażenie, że wody mi się sączą. Jeszcze obserwuję w domu. 😂
 
Też miałam na dzień dobry 1,5 cm, było wszystko widać, też bolało i chodzę już tak ponad 2 tyg. Dzisiaj robimy wycieczkę do szpitala bo mam wrażenie, że wody mi się sączą. Jeszcze obserwuję w domu. 😂

NO!!czas najwyzszy ;-) mi wczoraj polecialo dosc duzo z niecacka, ale dzis lekarz zbadal i mowi ze to duzo duzo sluzu. A ewidentnie samo wyplynelo jak woda, bo bielizna do przebrania i na szczescie zdarzylam do wc. Bo nie slyszalam charakterystycznego PYK a nasluchiwalam :-)

Mozew koncu bujnie samo, zycze :-)
 
NO!!czas najwyzszy ;-) mi wczoraj polecialo dosc duzo z niecacka, ale dzis lekarz zbadal i mowi ze to duzo duzo sluzu. A ewidentnie samo wyplynelo jak woda, bo bielizna do przebrania i na szczescie zdarzylam do wc. Bo nie slyszalam charakterystycznego PYK a nasluchiwalam :-)

Mozew koncu bujnie samo, zycze :-)
No też nie słyszałam pyk :D ale jak usiadłam na łóżku to się konkretna plama zrobiła i tak sprawdzam czy dalej coś kapie czy nie. Liczę na to, że jednak wody i się tym zajmą 🙈
 
No też nie słyszałam pyk :D ale jak usiadłam na łóżku to się konkretna plama zrobiła i tak sprawdzam czy dalej coś kapie czy nie. Liczę na to, że jednak wody i się tym zajmą 🙈

Masz paski lakmusowe? Sprawdz jak masz, nie to jedz jak beda dalej sie saczyc, bo nie zawsze jest duze i charakterystyczne Pyk:-)
 
Masz paski lakmusowe? Sprawdz jak masz, nie to jedz jak beda dalej sie saczyc, bo nie zawsze jest duze i charakterystyczne Pyk:-)
Właśnie pasków nie mam 🤷🏻‍♀️ coś ciągle tam leci po trochu i się ciągle zastanawiam czy nie śluz. Jak nie sprawdzę to się nie dowiem. Jedyne co mnie blokuje to, że cofną mnie do domu i wyjdę na histeryczkę 😂
 
reklama
Właśnie pasków nie mam 🤷🏻‍♀️ coś ciągle tam leci po trochu i się ciągle zastanawiam czy nie śluz. Jak nie sprawdzę to się nie dowiem. Jedyne co mnie blokuje to, że cofną mnie do domu i wyjdę na histeryczkę 😂
Eee tam to cie cofną xd Jak mnie widzą to już ordynator kręci oczami i jakoś się nie przejmuje. Dziecko najważniejsze, a takich jak ty jesteś milion :)
 
Do góry