reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tak, nawet na instrukcji pisze, jednak takie infekcje zmieniają wydzielinę na zasadową, więc dzisiaj też w pochwie musiałaby być zasadowa, a jednak wychodziła kwaśna. Już tego nie rozumiem. Dzisiaj susza jak na Saharze, więc wygląda to jakbym była paranoiczką 🤣 Jednak co do infekcji.... myślę, że jakaś mam- niestety po tygodniowej gehennie z biegunkami było mi już wszystko jedno, nie miałam sił na 50 etapową higienę, więc myślę, że jakieś bakterie mogły się niestety przedostać. Przy hemoroidach niestety też ciężko zachować higienę...
Ten niebieski może być tez od potu albo moczu jesli maja bardziej zasadowe pH (mocz może mieć nawet 7, nie wiem jaki Tobie wychodzi). Plus infekcja może być nie w pochwie tylko w moczu. Najważniejsze ze to nie wody :)
 
reklama
P86 - współczuję. Tak myślę sobie, że Ty wyjałowiłaś sobie już zupełnie intymne okolice i przy okazji pozbyłaś się tych dobrych bakterii :(
 
P86 - współczuję. Tak myślę sobie, że Ty wyjałowiłaś sobie już zupełnie intymne okolice i przy okazji pozbyłaś się tych dobrych bakterii :(
Właśnie jakieś lactobacillusy wychodzą zawsze ,nie w dużej ilości, ale są, biorę masę probiotykow, więc nawet nie chce myśleć co byłoby bez..
W sali mam dziewczynę z jakimiś problemami psychicznymi, dodatkowo połowę ciazy zażywała narkotyki , pali. Nie umiem na to patrzeć dziewczyny , uwierzcie mi 😅
Myślę, że klebsiella się wzięła z poprzedniego pobytu szpitalnego, bądź z moich rewolucji biegunkowych. Dodatkowo jedna toaleta na 5 sal bo ciągle awaria,inne dziewczyny EBLS + więc wystarczy chwila, niewielki pocałunek Neptuna na toalecie i chwytam. Antybiotyk, który dostałam jest silny więc powybija wszystko. A w domu dezynfekcje zrobię. Wszystkie ciuchy zdezynfekuje w praniu, żeby do końca już nic nie chwycić.
Na noc musiałam dostać relanium bo chwytają mnie takie mocniejsze skurcze podczas ruchów.
 
Właśnie jakieś lactobacillusy wychodzą zawsze ,nie w dużej ilości, ale są, biorę masę probiotykow, więc nawet nie chce myśleć co byłoby bez..
W sali mam dziewczynę z jakimiś problemami psychicznymi, dodatkowo połowę ciazy zażywała narkotyki , pali. Nie umiem na to patrzeć dziewczyny , uwierzcie mi 😅
Od razu powinni takiej osobie zabrać dziecko. Też znam taka dziewczynę i jedno jej zabrali i podobno kolejne urodziła. Tak naprawdę w naszym kraju nie panuje się nad tym. Nie wiem ale niektóre osoby powinny mieć zakaz posiadania dzieci żeby uniknąć tragedii
 
Od razu powinni takiej osobie zabrać dziecko. Też znam taka dziewczynę i jedno jej zabrali i podobno kolejne urodziła. Tak naprawdę w naszym kraju nie panuje się nad tym. Nie wiem ale niektóre osoby powinny mieć zakaz posiadania dzieci żeby uniknąć tragedii
Tzn. Każdy niby ma prawo się zmienić, poprawić. Jednak jak ja słyszę ,że tam już cała rodzina jest obarczona jakimiś problemami, bijatyki, narkotyki itd ... To nie sądzę, żeby zapowiadało się to dobrze. Jeszcze dziewczyna ma na tyle problem, że powinna leżeć z nogami do góry, a jednak papierosy są ważniejsze..
 
Tzn. Każdy niby ma prawo się zmienić, poprawić. Jednak jak ja słyszę ,że tam już cała rodzina jest obarczona jakimiś problemami, bijatyki, narkotyki itd ... To nie sądzę, żeby zapowiadało się to dobrze. Jeszcze dziewczyna ma na tyle problem, że powinna leżeć z nogami do góry, a jednak papierosy są ważniejsze..
No właśnie o tym mówię. Ona urodzi jeszcze nie wiadomo jakie dziecko. Może chore ona też się nie nadaje na matkę. Tragedia. Prawo powinno się zmienić bo inaczej na porządku dziennym będą takie sytuacje. No i niestety te 800 plus tylko zachęci do rodzenia kolejnych dzieci. Źle to wszystko funkcjonuje naprawdę
 
reklama
No właśnie o tym mówię. Ona urodzi jeszcze nie wiadomo jakie dziecko. Może chore ona też się nie nadaje na matkę. Tragedia. Prawo powinno się zmienić bo inaczej na porządku dziennym będą takie sytuacje. No i niestety te 800 plus tylko zachęci do rodzenia kolejnych dzieci. Źle to wszystko funkcjonuje naprawdę
No już mówiła mi, że chcialaby rodzeństwo. Nawet nie komentowałam.... 😑
 
Do góry