reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Coś Ty, ja jutro 34 tc, ale już mi te badania zleciła, bo wizytę będę miała 36+2. 😅
Dziś przyszedł mi laktator, sterylizator/podgrzewacz w jednym, ubranka dwa na 56, bo ogarnęłam, że ich nie mam i zamówiłam ostatnie rzeczy z apteki: tantum rose właśnie 😅, jakieś patyczki higieniczne, waciki, podkłady do przewijaka, woreczki na pokarm, takie pierdoly. 😄 Ja też trochę rzeczy mam do kupienia i też chyba „po wyplacie” 😄, oj też myślę nad monitorem, wiadomo jeśli wcześniak to jest to nawet wskazane chyba.
Ale już mam taki stan ciążowy, że marzę, aby był 37 tc i żebym mogła wyganiać Młodego. 😂
Ani się obejrzysz a będziesz wyganiać małego 🤣
A laktator jaki kupiłaś? Ubranek na 56 mam bardzo dużo, na 62 z resztą też. Pierwszy synek urodził się po terminie z wagą 3550 i 57 cm i do miesiąca chodził w 56. I myślę że teraz też kolosa raczej nie będę miała. Mam większość z h&m i nie wiem jak one teraz wypadają, przy synku wydawały mi się zawsze większe niż innych firm.
 
reklama
Ani się obejrzysz a będziesz wyganiać małego 🤣
A laktator jaki kupiłaś? Ubranek na 56 mam bardzo dużo, na 62 z resztą też. Pierwszy synek urodził się po terminie z wagą 3550 i 57 cm i do miesiąca chodził w 56. I myślę że teraz też kolosa raczej nie będę miała. Mam większość z h&m i nie wiem jak one teraz wypadają, przy synku wydawały mi się zawsze większe niż innych firm.
Wiesz co, Neno Primo, wydawał się rozsądny. 😂
To ja właśnie na 56 jeszcze powinnam dokupić, bo naprawdę mało mam i na początku raczej kupowałam 62. No Młody raczej gigantem nie będzie jak ostatnio miał 1,8 kg.
H&M ma większe ubranka jak porównywałam.
 
Wiesz co, Neno Primo, wydawał się rozsądny. 😂
To ja właśnie na 56 jeszcze powinnam dokupić, bo naprawdę mało mam i na początku raczej kupowałam 62. No Młody raczej gigantem nie będzie jak ostatnio miał 1,8 kg.
H&M ma większe ubranka jak porównywałam.
Ja zamówiłam też z neno, ale neno camino. Tylko jak się orientowałam, to będę musiała dokupić mniejsze lejki, bo mam drobne piersi i sutki też 🤣
Nie jestem jakaś mega zwolenniczką karmienia piersią, pierwszego syna karmiłam 4-5 msc, drugiego też mam zamiar karmić do pół roku, laktator bardziej żeby tata mógł zostać z dzieckiem, ja studiuję zaocznie i będę potrzebowała wolnych weekendów.
Mój synek wychodzi o tydzień wiekszy z USG niż OM, ale to chyba za sprawą głowy, bo wyprzedza wymiary o 2 tyg. Pierwszy syn miał to samo i stresowało mnie to trochę, a później byłam zdziwiona, bo urodził się z małą główką i do dziś ma tą główkę małą.
 
Ja zamówiłam też z neno, ale neno camino. Tylko jak się orientowałam, to będę musiała dokupić mniejsze lejki, bo mam drobne piersi i sutki też 🤣
Nie jestem jakaś mega zwolenniczką karmienia piersią, pierwszego syna karmiłam 4-5 msc, drugiego też mam zamiar karmić do pół roku, laktator bardziej żeby tata mógł zostać z dzieckiem, ja studiuję zaocznie i będę potrzebowała wolnych weekendów.
Mój synek wychodzi o tydzień wiekszy z USG niż OM, ale to chyba za sprawą głowy, bo wyprzedza wymiary o 2 tyg. Pierwszy syn miał to samo i stresowało mnie to trochę, a później byłam zdziwiona, bo urodził się z małą główką i do dziś ma tą główkę małą.
Oo, słyszałam, że on jest dobry!
Ja też nie zamierzam długo karmić piersią, wiem, że jest to wskazane, ale też nie chce być uwiązana totalnie. U mnie różnie wychodzi, na poprzednim USG też wyszedł o dobry tydzień wiekszy, a na tym o parę dni.
 
reklama
Do góry