reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja nie chodzę teraz po sklepach i w lidlu oprócz jedzenia nic nie kupuje.
Siostra do mnie dzwoniła że są promocje a myślałam że któraś z was kupuje to napisałam na forum.
 
reklama
Oj u nas jest to samo z lidlem, a hitem to były torebki z Witchen ktore potem chodziły na Allegro albo sztućce Gerlacha :) chociaż trzeba przyznać ze ciuszki dziecięce akurat maja fajne :) nam sie z mężem ostatnio udało o 14 dorwać jakies bluzy dla małego byliśmy w szoku a maz jaki szczęśliwy hehe :)
U mnie generalnie ok jutro maja mnie zbadać jeszcze pobrać wymaz przy każdej zmianie pozycji brzuch twardnieje ale nie ma tragedii sama jestem na sali wiec czytam , słucham audiobooków :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja jutro ide do gina i zobacze co tam słychać po kolejnych czterech tygodniach. Boje się, żeby mnie na sterydy nie wysłał. Ale może akurat unikne szpitala. Może szyjka aż tak nie poleciała. Poprzednio od wizyty do wizyty to było 3mm. Dziś czuje dużo skurczy Braxtona-Hicksa. W ciągu dnia spokojnie miałam ok.10. Chciałabym już być po wizycie i wiedzieć co i jak. W sumie ostatni raz byłam w sklepie czy coś ponad 4 tygodnie temu, a teraz to tylko na glukozie i raz na wsi. Tęsknię za światem zewnętrznym :-(

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia u mnie teraz 29 i 2 i też codziennie odczuwalne skurcze braxtona szczególnie wieczorami mało przyjemne bo ja odczuwam jak skurcz napięra na pessar. Dobrze ze teraz mam wizyty co 2 tyg czuje się spokojniejsza
 
Cześć dziewczyny. Byłam dziś na usg już tu w Olsztynie i zrobili mi tak dokładnie i szczegółowo. W Warszawie tak prywatnie nigdy nie miałam. Jestem według obliczeń lekarzy w 34+6. Dzidzia wazy 2556g. KTG bez skurczów i dobrze. Tylko cukry wysokie i szybko skierowali mnie do poradni diabetologicznej. Zjadłam dzis lekki posiłek i cukier wyszedł mi 130. Zdenerwowałam się i sprawdziłam na mamy glukometrze i wyszło 110. Taka różnica. Poza tym mam górną granicę wód płodowych ale nie wiem zupełnie co to oznacza


Jestem w 36 tygodniu.
 
W sumie to jak będę teraz miała wizyty co 2 tyg to do cc zostało mi 4 wizyty kurcze już tak nie dłużo. Troszkę się boję bo wiem co mnie czeka
 
reklama
Do góry