reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny ja jutro też mam gina a od założenia pessara wizyty co 2 tygodnie bo twierdzi że przy krążku i moim wieku tak najlepiej. Mam nadzieję ze moja szyjka od ostatniej wizyty struktury nie zmieniła
 
reklama
Basiu szkoły są różne 130 po godzinie to nie jest źle wszędzie teraz czytam że cukier po godzinie może być do 140 a po 2 do 120 tak miałam w poprzednich ciążach i teraz też tak mi się zdarza
 
Teraz sie normy pozmieniały co do cukrów .
Asia zleci:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
A ja się dziś dowiedziałam, że siostra mojej mamy jest w ciąży. Ale numer. Znowu będziemy mieć dzieci z jednego rocznika.

A dziś zrobiłam gafę w aptece i jestem bardzo zadowolona. Chciałam kupić spasfon ( nospa), i źle zrozumiałam farmaceutkę, myślałam że chce mi dać w czopkach, a ja takich nie lubię, więc pokazuję do buzi. W domu otwieram tabletki białe i duże, a zawsze były różowe. okazało się, że to do rozpuszczania w wodzie. Wzięłam i i już dawno mój brzuszek nie był taki mięciutki.

Czasem warto robić gafy;)
 
reklama
Mrówaa pytam dlatego że jest nas tu kilka dziewczyn w podobnym wieku ja jutro mam urodzinki wskakuje mi 38 na liczniku ziemniaczek i marlunka też są w podobnym wieku :)
 
Do góry