reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zreszta myśle ze i tak w większości przypadków te zabezpieczenia są stosowane głownie dla komfortu psychicznego pacjentki [emoji3]


Jestem w 37 tygodniu ciąży
 
reklama
Yvonne masz racje te wszystkie zabezpieczenia na szyjkę zakładane są głównie dla komfortu psychicznego pacjentki. Ale ważne że działają
 
No jasne! Ja tam osobiście jestem zwolenniczka pessarow [emoji3]

Mrówa widzę ze ty tez cierpisz na bezsenność? [emoji20]


Jestem w 37 tygodniu ciąży
 
Mrowa mój mi tez rak mowil
Ze po to mi zakładają krążek bym nje musiała leżeć ... I leżę po 3 tyg w szpitalu /
Choc i tak leżałam bardzo bardzo dużo i nic praktycznie w domu nie robiłam ...

Mrowa długa zamknięta to ile?
Joasia ja 2 cm miałam jeszcze w dniu porodu wiec mój pewnie o tak by założył .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
EmKa moja szyjka ma teraz 3,5 cm i od założenia pessara tak trzyma.
Yvonne na bezsenność to ja cierpię jak w dzień mam małą drzemkę to wtedy do 2 w nocy nie śpię albo jak wstnę na siusiu to też mam problem z zaśnięciem. Ale u mnie takie uroki ciąży że w dzień mogę spać po 4 godz a w nocy się męczę
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie, jak to jest z tymi pomiarami szyjki? W pon lekarz mi badal i niby wyszlo 3 cm, we srode bylam juz u swojego ginekologa prowadzacego ciaze i tez zmierzyl i jemu wyszlo 4 cm. Ktory pomiar jest prawidlowy? Szyjka chyba nie moze sie wydluzyc?

Pozdrawiam!
 
Asiek najlepszego :)

Ktora z Was mowila o testach na przedwczesny porod ?? Jak to sie je?

A ta dzidzia z płuckami ma problem nie podano jej sterydu ...

Ja jeszcze w szpitalu wyjdę jak zrobię kupę ... Nie wiem jak skoro miałam 3 czopki i lactuloze ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry