reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Basiu ja nie mam ściągniętego pessara, moja gin nie planuje go ściągać! Jutro mam wizytę moze zmieni zdanie! Wiem na pewno, ze jeżeli nie urodzę w przeciągu najbliższych dwóch tygodni to pójdę do niej i poproszę o zdjęcie pessara albo sama go zdejmę [emoji12]choć nie bardzo wiem jak bo teraz to ja juz go w ogóle nie czuje!

Basiu ja tez sie boje porodu, a raczej tego, ze nie wiem kiedy sie zacznie to mnie najbardziej stresuje! Boje sie wyjsć sama z domu


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
reklama
Yvonee jesteś w 38 tygodniu to czemu go nie ściągają? Dopiero jak się zacznie przy porodzie go wyciągną ? Mi się zawsze wydawało, że wczesniej się go ściąga


Jestem w 36 tygodniu.
 
Yvonne221 - Jestem z Tobą. Ja też najbardziej się stresuję tym że nie wiem kiedy on będzie :) Też sama z domu nie wychodzę . Choć niby od 34 tyg szyjka mi się zatrzymała (plus do tego że luteinę znowu brałam i duphaston) i niby bezpiecznie to przecież nie będę po mieście biegała.

Jadwiga - ja niby młoda ale też się zastanawiam gdzie te dziewczyny rozum mają. Nie przejmują się zagrożeniem dla życia swojego dziecka. Jak kazali mi leżeć 3 tyg to leżałam. Później kazali żyć normalnie i tak się bardzo oszczędzałam bo kto t wie czy od razu ruch nie zaszkodzi. Na urlopy jeżdżą zwiedzać itp. A później żal i płacz.

U nas od kiedy się dowiedzieliśmy że będzie dziewczynka to jest imię Małgorzata :)
 
Dziewczyny jestem po wizycie;)
Wszystko w porzadku jest!
Pytalam o tryb funkcjonowania, powiedziala ze spokojnie moge funkcjonowac;) i wolych chwilach wypoczywac[emoji4]
Ale ja i tak stawiam tym bardziej ze to dopiero 18tc ze wiecej leze niz funkcjonuje, wole dmuchac na zimne!
Polecila mi probiotyki zeby zadnej infekcji nie dostac i wierze ze bedzie dobrze!
Pytalam sie jakie masz szanse na donoszenie ona sie usmiechla i mowi ze bedzie dobrze prosze sie nie martwic[emoji4]

Vita u mnie o tyle dobrze na chwile obecna ze niemecza mnie zadne skurcze ani nic!
To jeszcze trochw i bezpieczniej bedzie[emoji4]
 
Vita to ty masz macicę dwurożną, czy to ktoś inny miał? Bo ja mam tę przegrodę i tu mi nie mogą uwierzyć, że z tym 2 ciąże do 38 tyg utrzymałam. teraz mi mąż przywiezie wypisy ze szpitala, to jak im rzucę 20 na biurko to może zaczną mnie traktować poważnie. A nie, że przychodzę ze skurczami a oni pytają czy kupkę robiła,:crazy:
 
Dziewczyny, co do zdjęcia pessara to mój gin powiedział że ok 36 tyg ciąży go zdejmie żeby szyjka milała czas przygotować się do porodu
 
Dziewczyny z bliskim terminem porodu... jak juz bedziecie PO to znajdzcie chwile i napiszcie co i jak! Ja czekam na towarzystwo :-)

Moze pozniej przeniesiemy sie na jakis inny watek, w ktorym bedziemy poruszac sprawy zwiazane z naszymi maluchami...? ;-)

Trzymam kciuki za Wasze szybkie porody i powrot do pelni sil! Z szyjkowymi problemami jest duze prawdopodobienstwo, ze pojdzie gladko. Wiem ze nie zawsze tak bywa i sa wyjatki, ale u mnie sie to sprawdzilo.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dordaw jak długo rodzilas?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry