reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marluna kochana dasz radę. Zaraz przyjdzie taki moment że w ogóle Ci te skurcze się wyciszą zobaczysz. Dużo wypoczywaj. Trzymaj się


Jestem w 36 tygodniu.
 
reklama
Ali_z ja też nie mogę się doczekać obiadu na mieście. Już niedługo. Za to co do zajmowania dzieciaczkiem, to zobaczysz, że intuicja Cię nie zawiedzie. Mnie tylko lekarka w szpitalu pokazała jak ubierać i rozbierać dziecko. Reszta już poszła z górki.
 
Dziewczyny a ja dzisiaj zaczynam 34 tydzień, duszno strasznie i oddychać ciężko. Marluna , dasz rade i dotrzymasz do bezpiecznego terminu , trzymam kciuki
 
reklama
Hejo

Ja wlasnie jestem na etapie Luteiny podjezykowej...
Po zalozeniu szwu mam brac jakis czas pod jezyk pozniej mam przejsc na dopochwowa, wiec pod jezyk jest tylko 50 a mam zalecona 100 wiec biore dwie naraz... 3x2

Jagwiga ja slyszalam ze jednak dopochwowa jest lepsza;)
A ta doustna niewiem czy taka fajna bo pod jezyk kladziesz i czekasz az sie rozpusci...smak nieciekawy:/ sama gorycz:/ potem przez chwile jak jem cos to nieczuje smaku:/
 
Do góry