reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja miałam podjęzykowa w poprzedniej ciazy alw miałam tez dupka, jednocześnie i częste infekcje , a reraz jak pytałam czy mozna zamienić (na początku ciazy) to powiedział mk ze lepiej nie bo dowcipna niby mocniejsza jest .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Na mnie podjezykowa nie dzialala tak dobrze jak dopochwowa. Jak mi gin zmienil na dowcipna to brzuch mi rzadziej twardnial. Podjezykowa tez trzeba dobrze przyjmowac i najlepiej nie mowic w trakcie gdy sie rozpuszcza co trwa ze 40 min :/ mnie tez od niej mdlilo..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też dzisiaj spalybyscie cały dzień? Mi się strasznie oczy kleją, puchną mi dłonie w tą pogodę i mam serdecznie dosyć tych skurczów...
 
Dziewczyny ja mam jakiś kryzys wszystko mnie już boli ogólne rozdrażnienie brzuch wielki ciężki a to dopiero 30 tydz to co będzie potem.
 
reklama
Do góry