reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Joasia jakas masakra spina mi się ten brzuch mały się wierci że aż boli wszystko mnie męczy. Samopoczucie do niczego :(
 
Ja miałam dwa dni mega spinania. Kilka razy na godzine. Wzięłam wtedy 3 razy no spe. Teraz sie uspokoiło i no-spy nie biore. Ciekawe czy to zasługa lutki.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Teraz też wzięłam no spe. Jestem cała spieta. Myślę że już każdy ma dość w domu takiej sytuacji. Pocieszam się że już bliżej jak dalej.
 
Cześć moje kochane laseczki z brzuszkami
U mnie wszystko dobrze ale samopoczucie do d..... Y
Jakoś nie miałam weny na pisanie.
Od siedzenia w domu psycha mi siadla.
Więc zaczęłam wychodzić sobie poddalam się
W piątek pojechałam do Koszalina na zakupy a to 30 km ode mnie i to na pół dnia
Potem w sobotę do siostry też na pół dnia
A w niedziele pojechałem do Niemiec po córkę bo wraca z wakacji była tam 2 miesiące.
A dzisiaj byłam na zakupach
Wiem co napiszecie że źle robię. Wiem że źle ale ostatnio miałam takiego doła że musiałam wyjść i się trochę rozerwać i dzisiaj czuje się super.
Teraz znowu mogę leżeć i tylko leżeć starczy mi gdzieś na 2 tyg może dłużej
W środę idę do lekarza mam wizytę i zobaczę czy szyjka mi się skrocila
Mam nadzieję że nie zostało mi tylko cm
Więc trzymajcie kciuki do środy.
 
Luteina dopochwowa jest lepsza niż pod język bo działa bezpośrednio tam gdzie trzeba.
A fizycznie to ja dobrze się czuje lepiej jest dla mnie jak wychodzę niż leżę.
A i pogoda super 35 stopni dla mnie to bajka mogę cały dzień chodzić na dworzu gdyby nie ta szyjka
Nie mam duszności od pogody im ciepłej tym dla mnie lepiej.
Czuje się jak w niebie.
No to narazie wszystko dziewczynki pozdrawiam was bardzo serdecznie.
 
Ziemniaczek ja Cie rozumie. Jeśli bym wyszła choć na lody na chwilę to od razu +10 do samopoczucia [emoji4]
Poczekam do kolejnej wizyty, a potem już chyba zacznę więcej sobie pozwalać.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Ziemniaczek, ja się cieszę że zdecydowałaś się na wyjście, przynajmniej lepiej się czujesz a wiadomo że w naszych przypadkach psychika jest tak samo albo bardziej ważna jak oszczędzanie się. A szyjka na pewno się nie skróciła skoro masz na niej zabezpieczenie. Trzymam kciuki za wizytę.
 
reklama
Ziemniaczek to fajnie ze poprawiłaś sobie samopoczucie i wszystko ok.Rozumiem cie doskonale i też bym tak chciała zrobić tym bardziej że mam 2 dzieci w domu i mam co robić ale mój zdrowy rozsądek mi nie pozwala daje sobie jeszcze 4 tyg chociaż do 34 tyg wiem co to znaczy wcześniak i co się z tym wiąże. Zresztą mówiłam wam że coraz bardziej odczuwam jaki kolwiek ruch przez ten ciężar brzucha i widocznie mały już jest nisko bo tylko chwilkę pochodzę i wszystko mnie boli. Wszystkim nam jest cięzko i kto jak nie my same nas zrozumie co to znaczy leżeć jak psychika siada ale jeszcze troszkę choć troszkę do przodu by ten maluszek mógł jeszcze troszkę urosnąć
 
Do góry