reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To ja mam w przyszłym tygodniu i będę wtedy miała 31 i 1 i potem kolejna za 2tyg czyli w 33 i 1 oczywiście jak dotrwam. Muszę spowrotem zażywać tą no spe bo boję się o szyjke i pessar
 
Dziewczyny ja mam wizyte jutro, to bedzie ostatni dzirn 32 tygodnia.Cos mi sie wydaje ze zostane w szpitalu, bo mam wrazenie ze cos sie kroi.Mam bardzo czeste skurcze, brzuch twardzioch, a jak nie twardy to dziewczynki czuje jak czolgi sa niespokojne i jakies ruchliwsze niz zwykle.Na dodatek mam potworne mdlosci i biegunke a w szyjce jakos tak kuje, szczypie.
Zadzwonilam do szpitala przed wczoraj czy mam z tym przyjedzac to kazali zaczekac do srodowej regularnej wizyty.Kurcze te dolegliwosci poteguja moj strach, szczegolnie ze siostra wrocila juz do domu a mi tylko w razie W taksowka zostala.
 
Ja jeśli dotrwamy to mam wizytę w piątek i to będzie już 37+2 :) nospy już nie biorę, myślę że w piątek odstawić mi resztę leków.
 
reklama
Ali tu w szpitalu i tak nic innego nie daja niz to co mam w domu zapisane i czesto KTG i USG.
W domu leze bez oszukiwania, takze i tak szpital nie wiele tu da, jedyne czego pragne to zeby wreszcie mi podali stetydy na plucka, w piatek przylatuja moi rodzice do pomocy, jednak jak kaza mi zostac w szpitalu to zostane z ochota, ale obawiam sie ze jak nie bedzie rozwarcia, czy krwawienia do jutra to odesla mnie do domu.
 
Do góry