reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny my w sumie mamy juz wszystko ale wlasnie wozek i kosmetyki i pieluchy sobie narazie odpuscilismy.
Chociaz kusi nas dokupic ta reszte ale wszystko takie jakby jeszcze niepewne u nas ze sobie darowalismu tych kilka rzeczy narazie.
 
reklama
Marluna mam to samo troszkę rzeczy mam ale poprostu boję się iść na całego ciągle jest niepewność wstrzymam się jeszcze troszkę
 
Ja mam jutro wizytę u położnej i nie wiem czy jej mowić o tej luteinie czy nie, bo nie wiem jak zareaguje. Jeszcze 2 godziny i przyjadą dzieciaki z mężem. Musiałam przygotować łóżka, troszkę poodkurzac coś ugotować i jestem padnieta.
 
Vita To nie wiedziałam że taki okres oczekiwania na wózek muszę męża wysłać do sklepu tam gdzie moja znajoma kupowała niech zapyta czy trzeba czekać. Ja też zamówiłam łóżeczko i ma stronie pisało 5 tyg oczekiwania po czym pani zadzwoniła że jest gdzieś na magazynie i przyszło
 
Dziewczyny nie przejmujcie się na też jeszcze nic nie mam ale nie ze strachu ale z lenistwa hehe
Na pierwszym miejscu muszę meble zamówić dostaliśmy ze sklepu 4 katalogi mebli i powiem wam szczerze że nie wiemy jakie zamówić a czas leci i przez to nie mam jak poprac ubranek bo nie będę miała gdzie je poukładać.
Łóżeczko zamówię 2 września bo facet z allegro wraca z urlopu.
No a resztę jak będą te meble.
 
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam u lekarza. Za tydzień ściagają mi pessar. Mam skierowanie do szpitala na 14.09 a 15 mam Cc. 15 dni do porodu. !!! Jeju ale mam stracha!


Jestem w 36 tygodniu.
 
I jeszcze mam dużo wód płodowy, blisko granicy.Ale ja w tej ciąży dużo miałam przygód.Staram się tym nie martwić


Jestem w 36 tygodniu.
 
Basiu a czemu jednak CC? Tak chciałaś? Ciekawe czy wytrwasz do terminu czy zacznie sie wcześniej? Czego ci życzę bo podobno lepiej dla dziecka jak sie zacznie naturalna akcja porodowa niż jak sie robi CC na "sucho"
Tak czy siak bedzie dobrze [emoji3][emoji106]


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
reklama
Basiu kochana ciesz się już tak nie długo będziesz miała maleństwo rozumiem twój strach bo ja mam to samo pomimo że mam już dwójkę dzieci. Będzie wszystko dobrze staraj się myśleć pozytywnie.
 
Do góry