reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczynki, z tą wagą to u mnie od dwóch tygodni też ani drgnie, tarczyca w normie cukrzycy nie mam. Mam nadzieje że mały na wadze przybiera. Zobaczymy co lekarz za tydzień na wizycie powie.


Jestem w 34 tygodniu ciąży.
 
reklama
Witam was
Ja po wizycie dzisiaj niestety same złe informacje.
Szyjka skrocila się wszystko przez to moje chodzenie. Teraz ma 0.5 tak wiedziałam 4 dni chodzenia i już poszła w dół wszystko przeze mnie.
Mam skierowanie do szpitala na dzisiaj ale jadę jutro.
Mały ułożył się miednicowo a był glowkowo.
Waży 2044g 31+1
 
Ziemniaczek wszystko będzie ok waga dziecka ponad 2 kg. Miałaś już podane sterydy to co mają robić w szpitalu więcej. Musisz już rygorystycznie leżeć to jest jedyny sposób
 
Ali
Właśnie nie wiem co mają robić jak pytałam lekarza to on mówi że lepiej żebym poszła bo on się martwi że coś mi się stanie i tam będę bezpieczna. Mówił że dziecko jest ułożone miednicowo i jak np będzie rozwarcie to pęcherz plodowy może peknac i jak wody poleca to przez to ułożenie dziecka pepowina może wylecieć i dziecko może się udusić.
Trochę mnie nastraszyl
 
Zastanawiam się czy iść do tego szpitala.
Akurat teraz jak rok szkolny się zaczął.
Widzicie dziewczyny jak to jest jak się chodzi jednak trzeba leżeć
4 dni poszalalam i d.... a
 
Boże jak ja żałuję że chodziłam przez te parę dni gdybym wiedziała że się skróci to bym nawet nie wyszła z domu.
Przeze mnie dziecko urodzi się za wcześnie.
Ale mam teraz doła brak słów.
O. 5 cm to masakra. Najgorsze jest to że to przeze mnie przez moją głupote
 
reklama
Ziemniaczek nie obwiniaj się, to Wam teraz na pewno nie pomoże. Może bez chodzenia też by się skróciła... teraz skup sie na tym żeby wytrzymać jeszcze chociaż 3 tygodnie, będę trzymała za Was kciuki!
 
Do góry