reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurcze ziemniaczek głowa do góry idź do szpitala tam faktycznie porobią ci badania i ocenia jak wygląda sytuacja potrzymają kilka dni i wrócisz do domu. A masz rozwarcie? Szyjka twarda czy miękka. Bo to że szyjka 0,5 cm to jedno ale jeśli twarda i zamknięta to ok.
 
reklama
Asia
Nigdy nie miałam skurczy ani rozwarcie i szyjka zamknięta i twarda
No mam rozwarcie ale wewnętrzne i to od 18 tygodnia
Nie chce jeszcze rodzic nie jestem gotowa.
Ale czuję że mój koniec już blisko
 
Ostatnia edycja:
Kochana wszystko będzie dobrze zobaczysz spokojnie jeszcze wytrzymasz pamiętasz. Dobrze ze szyjka jest twarda i zamknięta,bo to jest duże zabezpieczenie. U mnie od początku jak galareta. Też się stresuje przed poniedzialkową wizyta
 
Moja koleżanka w 17 tygodniu miała juz szyjke 0.5 cm pessara nie dało sie założyć bo spadał! Przeleżała 9 tygodni w szpitalu i nagle pod koniec pobytu okazało sie ze krążek chwycił i wytrzymała do końca! W 37 tc zdjęli jej pessar a w 39 urodziła i to jeszcze z pomocą oleju rycynowego! Wiec nie martw sie! Idź do szpitala i łez tam jak najdłużej, a bedzie dobrze!!!


Jestem w 38 tygodniu ciąży :)
 
Ziemniaczek głowa do góry. 0.5cm to więcej niż zero.
Moja koleżanka od 22 tc tyle miała i doczekała do 33 tc, ale to przy dwóch maluchach w domu jeszcze. Pewnie jakby była w szpitalu to doczekałaby dłużej. Za to druga koleżanka od 31 tc miała szyjke całkowicie zgładzoną i rozwarcie na 2cm. Zrobili jej cesarkę po 38tc. Z tym, że ta druga leżała w szpitalu już do końca.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
reklama
Ziemniaczek, nie martw się, musi być dobrze, pójdziesz do szpitala będziesz pod kontrolą i dacie radę dotrwać do bezpiecznego terminu. Ważne że szyjka twarda i zamknięta. Trzymam za Was mocno kciuki.
 
Do góry